Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Off-shoulder klänning
Off-shoulder klänning  - 0 Off-shoulder klänning  - 1 Off-shoulder klänning  - 2 Off-shoulder klänning  - 3

Off-shoulder klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

79 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Blå off-shoulder klänning, superfin!

Saga Dahlgren Bernfolke
Saga Dahlgren Bernfolke
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Off shoulder klänning - Fin klänning både till vardags och stranden
Off-shoulder klänning - Såå fin ljusgul klänning💞💞💞
Off shoulder klänning  - Klänning från hm i gulligt print. Öppning i ryggen, perfekt sommarklänning.
Rutig klänning off shoulder - Supersöt klänning som kan bäras på två sätt, se bild 3
Mysig off-shoulder klänning - Jätte fin off-shoulder klänning i mjukt material. Storlek xs endast använd 1 gång som ny inga skavanker eller nopprar. Passar till alla möjliga slags event i livet. Rekomderar jätte mycket fick jätte mycket komplimanger av den💕
Svart off shoulder klänning - Jätte fin fest klänning. Svart off shoulder och knytning i midjan. Storlek: xs- mindre S
Volang klänning off shoulder  - Klänning från hm i storlek S
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕