Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Omlottklänning paisley-mönster
Omlottklänning paisley-mönster - 89 Omlottklänning paisley-mönster - 90 Omlottklänning paisley-mönster - 91

Omlottklänning paisley-mönster

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vero Moda storlek L. Ny och oanvänd klänning med lapparna kvar. Paisley-mönster i svart/vitt.

mariaumohlin
mariaumohlin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svartvit omlottklänning med mönster - Snygg kort klänning med svartvitt grafiskt mönster och omlott-skärning. Klänningen har smala axelband, markerad midja och svarta detaljer längs kanterna. Perfekt för dig som gillar en cool och modern stil med lite edge.
Omlottklänning - Fin och tunn omlottklänning från veromoda. Använd en gång och har inga skador. Nypris 379kr.
Svart omlottklänning med mönster - LAPPEN KVAR FRI FRAKT                                                         Elegant svart omlottklänning med guldmönster. Klänningen har långa ärmar och en v-ringad design som ger en stilren look. Perfekt för både vardag och festliga tillfällen. Med lappen kvar
Ljuslila omlottklänning med blommigt mönster - Söt ljuslila omlottklänning med små blommor och volangdetalj längs kjolen och på ärmarna. Klänningen har korta ärmar och knyt i midjan för en feminin siluett. Perfekt för vår och sommar! Endast använd 1 gång. Säljer för ja inte använder. V-ringad. Storlek M från vero Moda men passar även S
Svartvit omlottklänning med zebra-mönster - Snygg kort omlottklänning i svartvitt zebramönster med långa ärmar och knytband i midjan. Djup v-ringning och lätt, flowigt material som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster.
Omlottklänning - Omlottklänning från VeroModa. Aldrig använd. Svart/vitprickig.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛