Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Så fin klänning till sommaren !! Kostar 40kr
Så fin klänning till sommaren !! Kostar 40kr - 89 Så fin klänning till sommaren !! Kostar 40kr - 90 Så fin klänning till sommaren !! Kostar 40kr - 91

Så fin klänning till sommaren !! Kostar 40kr

Storlek: ??
Kategori: Klänningar

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin klänning 👗 jätte fin och skön att ha på

Klara
Klara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Snygg klänning till sommaren  - Säljer en snygg klänning som passar perfekt till sommaren.
söt klänning till sommaren😍 - fin klänning! säker för att den är för att den är för kort för mig💗
Superfin klänning till sommaren - Superfin klänning ifrån Nelly. Storlek xs men passar även s. Inga defekter.
Så fin sommar klänning! - Grön blommig fin sommar klänning!
Så söt klänning - Prislapp kvar skriv för bilder på
Så snygg klänning - Så snygg klänning från Zara, perfekt skick med prislapp kvar
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s