Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning från Pieces i strl L
Klänning från Pieces i strl L - 89 Klänning från Pieces i strl L - 90 Klänning från Pieces i strl L - 91

Klänning från Pieces i strl L

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Pieces

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En biege klänning från Pieces med knappar av trä fram. Den har två bröstfickor samt ett avtagbart band i midjan🤎 aldrig använd bara prövad, säljer eftersom den inte är min stil och inte kommer till användning! Köparen står för frakten🤍

Plicki77
Plicki77
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt klänning från PIECES - Gott skick Vit klänning med rynk Lyxigt material Puffärmar Från PIECES, storlek M
Klänning pieces - Väldigt fin och trendig klänning från pieces. Puffiga armar i ett coolt material. Kommer ej till användning längre.
Pieces klänning - Använd fåtal gånger! St M men passar även Xs-s då den är väldigt stretchig💚
Svart asymmetrisk klänning från Pieces - Säljer en svart, tight och stilren klänning från Pieces i storlek XS. Klänningen har en cool asymmetrisk halsringning och är ärmlös, vilket ger en modern vibe. Perfekt för dig som gillar minimalistisk stil och vill sticka ut lite extra.
Blommig klänning från Pieces - Söt blommig klänning från Pieces (vero moda)  i ljusblått med små blommor i rosa och grönt. Klänningen har långa ärmar och ett knytband i midjan för en fin passform. Perfekt för vår och sommar! Storlek M, använd några få gånger men jättefin till sommaren🩷 Nypris 500
Svart prickig klänning från Pieces - Supersöt svart kortklänning från Pieces med vita prickar och knyt i midjan.
Silkes klänning från PIECES - Super fin och aldrig använt silkes klänning från PIECES. Tyvärr passar den inte längre så som den gjorde när jag provade på den och valde att behålla.🥰
Leopardmönstrad klänning från Pieces - Snygg leopardmönstrad klänning från Pieces med långa ärmar och knytning i midjan. Perfekt för att sticka ut med ett djärvt mönster. Klänningen har en smickrande passform och är tillverkad i ett mjukt material.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛