Alla kategorier > Klänningar
Kort blommig Klänning från Primark
Kort blommig Klänning från Primark - 89 Kort blommig Klänning från Primark - 90 Kort blommig Klänning från Primark - 91

Kort blommig Klänning från Primark

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Primark

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd ett fåtal gånger. I gott skick. 96% polyester 4% elastane

Nusaiba Kabir
Nusaiba Kabir
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning från Primark - Elegant klänning från Primark, använd 1 gång storlek 34
Blå blommig sommarklänning Primark - Supersöt blå kortklänning från Primark med vita små blommor och smala axelband. Lätt och luftig modell som passar perfekt till varma dagar. Klänningen har en feminin passform och är gjord i mjukt material.
Turkos klänning från Primark!! - Säljer en stilren turkos klänning från Primark. Klänningen är ärmlös och har en enkel design som passar perfekt för varma sommardagar. Tillverkad i ett lätt och bekvämt material.💗
Mönstrad klänning från Primark - Boho-inspirerad kortklänning från Primark med röd, svart och vit paisleymönster. Klänningen har långärmade puffärmar, broderad svart sammet vid bysten, v-ringning och knytband framtill. Perfekt för dig som gillar unika detaljer och färgstarka plagg.
Klänning från primark - Prislapp kvar, aldrig använd
Klänning från PRIMARK - En svart klänning i Manchester material från primark! Aldrig använd!
Primark klänning - Klänning köpt från primark för ett par år sedan, använd ett fåtal gånger. Katt finns i hemmet 😽🥰
Rosa ärmlös klänning från Primark - Säljer en enkel och snygg rosa ärmlös klänning från Primark. Klänningen har rund halsringning och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut lite extra.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Vit plisserad klänning från Zara  - Säljer min suuuper fina underbara plisserad klänning med volanger från Zara , perfekt för studenten den är aldrig använd därav inga defekter och i nyskick ☺️( kan gå ner i pris)
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot