Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning - 0 Blommig klänning - 1 Blommig klänning - 2 Blommig klänning - 3 Blommig klänning - 4

Blommig klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD
Färg: Flerfärgad

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Superfin blommig klänning från NA-KD, endast använd vid ett tillfälle så väldigt bra skick. Färgen är krämvit/beige med röda blommor. Den är insydd lite vid brösten vilket syns på sista bilden men det går lätt att sprätta upp.

Irma Berg
Irma Berg
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning  - Superfin blommig klänning från NAKD i storlek 36. Aldrig använd men saknar prislapp
Blommig klänning - Supersöt klänning från asos 💓💓
Blommig klänning  - En blommig klänning från NA-KD i storlek 36, den är ganska kort jag är 166 cm.
Blommig snygg klänning - Helt oanvänd pga för liten. Så himla snygg! Kramar midjan och jättefin urringning.
blommig sommar klänning - Lite retro sommarklänning som är beige med småsmå söta blommor
Blommig klänning - Jättegullig klänning som har blivit för liten för mig men knappt använd💗 nu så är den inte strykt på bilderna heller! Skriv för fler frågor.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Vit student spetsklänning - Säljer denna jättefina spetsklänningen, endast använd 1 gång o är som helt ny!💕
Gul rutig kortklänning från ZARA - Supersöt gul kortklänning från ZARA, aldrig använd slutsåld på Zara
Vit ärmlös kort klänning showop  - Säljer min oanvända student klänning från showop då den inte kom till användning den är helt ny med lappen kvar. Köpt för 1100kr
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
Balklänning mörkblå satin - Säljer min gamla balklänning då den inte kommer till andvändning. Lång, mörkblå klänning i glansigt satintyg. Klänningen har en hög slits framtill, den är perfekt lång för mig som är straxt över 170cm andvänd en gång. Säljer den för 500kr då jag tror nypriset låg lite över 1000kr
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit kort klänning i satin med offshoulder-modell och stor volang upptill. Sitter figurnära och har en elegant, stilren look som passar perfekt när du vill sticka ut lite extra.
klänning  - en jättefin klänning. helt slutsåld