Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit ärmlös långklänning
Vit ärmlös långklänning - 0

Vit ärmlös långklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En stilren vit långklänning med smala axelband och enkel design. Klänningen har en rak passform och är perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Materialet känns mjukt och lätt, vilket gör den skön att bära under varma dagar.

vanja
vanja
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit ribbad ärmlös långklänning - Supersnygg vit långklänning från primark, i ribbat material. Klänningen är ärmlös med rund halsringning och har en stilren, enkel design som passar perfekt till sommaren. Skön och stretchig passform som känns både trendig och bekväm.
Vit ärmlös långklänning med knytband - En stilren vit långklänning med ärmlös design och rund halsringning. Klänningen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit ärmlös långklänning med knyt - Snygg vit långklänning med ärmlös design och knytning i nacken. Klänningen har en enkel och stilren look med fina sömdetaljer längs sidorna. Perfekt för sommarens varma dagar och passar till många olika stilar.
Vit ärmlös långklänning - Ljus grå/grön långklänning. Aldrig använt och prislappen är kvar på klänning
Hollister, vit  ärmlös långklänning med spetsdetaljer - Vit långklänning med ärmlös design och dekorativa spetsdetaljer upptill från Hollister.  Klänningen har en luftig och rak passform, perfekt för varma dagar eller speciella tillfällen.
Vit ribbad ärmlös långklänning - Säljer en vit ribbad långklänning med ärmlös design och rund hals. Klänningen har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar en clean och stilren look.
Vit prickig ärmlös långklänning - Säljer en vit långklänning från Zara. Helt slutsåld överallt!!! Prislapp kvar. Storlek xs
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!
Ljusblå peppermayo axelbandslös långklänning - Snygg ljusblå axelbandslös långklänning med rynkad kant upptill. Klänningen har en elegant och enkel siluett som faller rakt ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg. Aldrig andvänd
Klänning  - Helt ny jättefin klänning från Meet me there, storlek S/M🤍Är slutsåld på hemsidan och kostar igentligen 600kr
Klänning zara - Supersöt klänning ifrån zara💗💗slutsåld
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Marinblå balklänning med spets - Elegant marinblå långklänning med spetsdetaljer upptill och tunna axelband. Klänningen har v-ringad urringning och ett flytande, svepande kjolparti. Perfekt för bal. Klänningen har en slits som endast syns när man går. Den har också ett väldigt litet ”släp” som man kan se på sista bilden. Klänningen är använd endast två tillfällen och är kemtvättad efter användning båda gångerna. klänningen är köpt i en lokal balbutik och nypris är ca 5000. Säljer även väskan för 300 kr.