Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Bal/festklänning
Bal/festklänning  - 89 Bal/festklänning  - 90 Bal/festklänning  - 91 Bal/festklänning  - 92

Bal/festklänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar

1550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd Passar även en hijabi😍❤️

Tao
Tao
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Bal/Festklänning - En klänning som kan bäras till fina tillfällen. Den är grå och är utsmyckad i pärlor och paljetter. Klänningen är i storlek 40 men känns mer som en 38:a. Aldrig fått chansen att använda den.  Vill påpeka att klänningen är oerhört ömtålig.
Bal/festklänning  - Köpt för 1300kr från zalando endast använd i några timmar.
Bal/festklänning  - Köpt från dressroomlinne  passar både 36/38
Bal/festklänning  - Klänningen är köpt för 2 000 kr och har haft den i två tillfällen. Färgen är mintgrön/ljusblå och passar både bröllop och bal. Passar dem som både har storlek XS och S.
Bal-/festklänning  - Snygg blå långklänning med djup v-ringad urringning och halterneck-design. Klänningen har en slits och elastiska band som kan knytas på flertalet olika sätt! Använd 1 gång på bal i strl S
Bal/festklänning  - Säljer en drömmig ljusblå/grön långklänning med tunna axelband, v-ringning och vackra spetsapplikationer upptill. Kjolen är i flera lager tyll med en hög slits och öppen rygg med snörning. Perfekt för fest eller bal.
Bal och fest klänning - Slutsåld Elegant svart långklänning med oneshoulder-design och slits. Perfekt inför årets bal som är runt hörnet!! Klänningen är i storlek M, men passar dessutom er med S. Slitsen är i perfekt längd för mig som är 158! Använd endast en gång!
Svart bal/festklänning   - Säljer en svart långklänning från ASSSO i storlek S. Klänningen har en snygg oneshoulder-design med asymmetrisk skärning. Den är använd en gång. Perfekt skick. 🖤priset kan diskuteras
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Klänning Zara  - Söt vit klänning med tunna axelband och volangkant nertill. Klänningen har ett broderat spetsmönster över hela plagget och en figurnära passform upptill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.