Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Enormt söt klänning
Enormt söt klänning - 89 Enormt söt klänning - 90 Enormt söt klänning - 91

Enormt söt klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så jäkla söt klänning och design! Önskar jag kunde bära den men tyvärr var den för stor runt mindjan och brösten på mig. Klänningen är storlek M och jag hade behövt S eller XS. Aldrig använd. 300kr + frakt 66kr.

Nike
Nike
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning -  Drömigaste klänningen med blommor som är helt perfekt till sommaren 🌺 Korsett överdel med rosa snören man knyter till rosett 🎀 Jättefina detaljer!  Nyttskick då jag endast har använt 1 gång💓
Klänning  - I fint skick. Inte använd många gånger. Dragkedja baktill och justerbara axelband med knytning
Klänning - Jättefin röd blommig klänning med vit mönster🤍 knappar och volanger på överdelen 🎀 Perfekt klänning till sommaren!
Klänning  - Använd en gång. Köpt för 299, sitter så himla fina och smickrande, Perfekt till sommaren , student och liknande! Den har ett jättefint tyg 🌟 köpt på hm i Italien .kan skicka fler bilder vid intresse
Klänning - Säljer en vit brun kläning i nyskick som har lappen kvar! Jag fick den här klänningen och den kommer inte komma till användning så säljer den istället💗💗 Från Elitzia💕 Helt oanvänd🫶🏼🫶🏼
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.