Alla kategorier > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90 Blommig klänning  - 91

Blommig klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En klänning som är typ helt ny! Köptes för ca en månad sedan! Köptes för ca 200kr och säljer för 120+ gratis frakt! Den är från SHEIN och är i storlek xs!

Linneaqw
Linneaqw
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön blommig klänning  - Säljer nu min super söta blommiga klänning eftersom den har blivit för kort för mig och ej kommer till användning längre. Klänningen är så skön och stretchig vilket är perfekt för sommaren. Den har en knytning vid bröstet där man kan knyta till! Hmu!
Blommig klänning - Fin blommig klänning från NA-KD, storlek S. Aldrig använd, lappar kvar!
Blommig klänning - Söt blommig klänning från NA-KD i en ljusgrön nyans med små vita blommor. Klänningen har korta ärmar och en v-ringad design med omlott framtill. Jag har även sytt till en knapp då jag tyckte att v-ringen var för djup. Perfekt för vår och sommar!
Blommig klänning med volangdetaljer - Charmig blommig klänning i ljusgrönt/turkost med volangdetaljer och v-ringning. Klänningen har långa ärmar och en luftig passform, perfekt för vår och sommar. Tillverkad i ett lätt och bekvämt material. 🩵Helt oanvänd då den var för liten när jag fick den, lapp sitter kvar! Pris kan diskuteras 💓
Blommig klänning - Säljer denna klänningen som jag beställt från prettylittlething, använd en gång max, den har varken hål eller liknande dock har jag sytt in den vid bröstet så att den inte är så öppen. Klänningen är en 32a och passar även en 34a då jag är både 32/34
Blommig klänning - Använd en gång
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Super snygg volangklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och volanger. Axelbandslös modell med hjärtformad urringning och markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut med en lekfull och trendig look. ❗️Stor i bysten så man har det i baktanken❗️
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!