Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning från Sisters point
Klänning från Sisters point - 89

Klänning från Sisters point

Storlek: S
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin klänning med omlottdetalj. Nyskick!

Linda Ohlsson
Linda Ohlsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning från sisters point - Vit klänning med volanger & knytband på sidan från sisters point
Blå klänning från Sisters Point - Säljer en superfin blå klänning från Sisters Point (Lyckliga jag)  i storlek XS. Den har en offshoulder-design med volangdetaljer och är perfekt för sommarens fester. Klänningen är i mycket bra skick och har en dragkedja i ryggen för enkel påklädning. Perfekt för en somrig look! 💙
Oanvänd Klänning 36 sisters point - Mycket fin tunn vit klänning! Style: Nutti Storlek: S  100% Polyester  Oanvänd då den är för liten för mig tyvärr..   Passar nu på sommaren :)  Ordinaroepris priset var 399kr
Svart glittrig klänning från Sisters Point - Snygg svart klänning från Sisters Point med glittrigt mönster och halterneck-design. Perfekt för en festlig kväll! Klänningen har en omlott-look och en v-ringad halslinje som ger en elegant touch.
Svart prickig klänning från sisters point - Svart kortklänning från  sisters point med vita prickar och långärmade ärmar. Klänningen har rund hals och är gjord i ett tunt, transparent syntetmaterial som ger en trendig look. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och mönster.
Sisters point klänning - Jättefin sisters point klänning i storlek s. Resåren i  bysten behöver tightas till därav för stor för mig som har små bröst. Aldrig använd.
Svart långärmad klänning Sisters Point - Säljer en svart långärmad klänning från Sisters Point i storlek XS. Klänningen har en rak passform, knytband i midjan och ballongärmar. Enkel och stilren design som passar perfekt till olika tillfällen.
Vit och svart mönstrad klänning Sisters Point S - Snygg klänning med trekvartsärm och dragkedja baktill.  45% bomull, 41% polyester, 4% elastan Längd: 85 cm Bystvidd: 45 cm  Inga bilder när den sitter på mig! Katter finns i hemmet!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛