Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Remi dress
Remi dress - 89 Remi dress - 90 Remi dress - 91

Remi dress

Storlek: S
Kategori: Klänningar

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

HELT NY! Säljer en helt underbar frottéklänning från Frankies bikinis då den inte kommit till användning🌈 Ordinariepris på hemsidan: 1600kr, Mitt pris: 400kr + frakt🫐

agnes
agnes
(29)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Dress  - Used ones
Dress - Säljer två snygga klänningar! En svartvit randig omlottklänning med knyt i midjan och en marinblå blommig klänning med korta ärmar och öppen axel. Perfekta för dig som vill ha något unikt och stilrent i garderoben.
Svart maxi dress / Black maxi dress - Fick den i present, har aldrig använts! Storlek S men är elastisk så går nog bra med M också :) Från H&M.
Dress - Black dress
dress - super fin! stretching! har flera i andra färger och denna har jag bara använt 2 gngr pga färgen!
Zip Dress - oanvänd 🩶
Mini dress - Sjukt snygg och helt perfekt för sommaren! Köpt på Zara i Italien förra sommaren så går ej att hitta nu💕💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795