Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - Svart festklänning från Zara, köpt här på Plick men aldrig använd av mig eftersom att storleken inte passade. (Bilderna är lånade).
Klänning - Supersnygg men endast använd en gång på en skolavslutning
Klänning  - I barnstorlek 164 men sitter som en vuxen S! Aldrig använd.
Klänning - Turkos kortklänning som jag använt fåtal gånger. Fortfarande i jättebra skick.
Klänning - Säljer min suuperfina studentklänning från hello Molly🌸🌸bara använd en gång och utan defekter! Skriv för egna bilder
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning från Zara, bra skick då den endast är använd en gång.

Selma
Selma
(12)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gult och grönt på vit botten. Klänningen har puffiga korta ärmar, smockad överdel och en bred volang nedtill som ger extra flärd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Pris kan diskuteras