Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Kostym cut out klänning lappar kvar
Kostym cut out klänning lappar kvar  - 89 Kostym cut out klänning lappar kvar  - 90 Kostym cut out klänning lappar kvar  - 91 Kostym cut out klänning lappar kvar  - 92

Kostym cut out klänning lappar kvar

Storlek: S
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd Blazer klänning Stl S Vadderad, lappar kvar

Clara Annabell
Clara Annabell
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ny klänning med lappen kvar  - Nyskick
Cut out klänning - Super fin cut out klänning från zara!! Original priset är 600kr❤️‍🔥har endast använts en gång!!
Svart klänning med cut-outs - Trendig svart klänning med unika cut-out detaljer och långärmad design. Perfekt för en kväll ute med vänner. Den har en tight passform som framhäver figuren.
Svart klänning med cut-outs - Trendig svart klänning med cut-outs i midjan och långärmad design. Perfekt för en kväll ute med vänner. Klänningen har en tight passform och är kort i modellen.
Cut-out klänning med strassrosett - Helt ny och oanvänd klänning från Zara
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
blå klänning, zara - såå fin från zara, strl M men liten i storlek😇
Vit klänning  - Min studentklänning som jag älskade ska nu säljas vidare. Den har puffärm och puffig nertill, men fin brodyr i blommönster. Den är endast använd på min student. Tryck inte på KÖP DIREKT utan skriv privat om du är intresserad! 💛
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband