Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sommarklänning
Sommarklänning  - 89 Sommarklänning  - 90 Sommarklänning  - 91

Sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Esprit
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kallare brun klänning, glittriga paljetter, men otroligt skön, knappt använd, jag är 163cm!

Emma
Emma
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommarklänning från Esprit - Klänning från Esprit i 100% viskos. Aldrig använd dock handtvättad en gång men i nyskick. Storlek 38. Har fin detalj i ryggen och underkjol.  44 cm från armhåla till armhåla.
Sommarklänning  - En orange/brun sommarklänning med fina paljetter vid bröstet. Har justerbara remmar och är superfin!
Sommarklänning - Sommarklänning från esprit, står ingen storlek men uppskattar till s💕banden är både justerbara och löstagbara💕💕
Sommarklänning - Säljer nu denna klänningen från shein pga lite användning. Inga defekter överhuvudtaget.  Kontakta gärna för fler bilder.
Sommarklänning  - Fin brun klänning som passar perfekt till sommaren.
Fin sommar klänning! - Jag säljer en fin sommar klänning som är i fint och nytt skick som har ett kors i ryggen! Nästan helt oanvänd💕 (utan defekter.)🫶🏼 Skriv för fler bilder eller för mer info!💗
sommarklänning  - söt klänning från 2000-tal, förra säljarens bilder (den är för stor för mig)
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷