Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89

Klänning

Storlek: Medium
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt kort sommarklänning som aldrig kommer till användning tyvärr

Johanna nidler
Johanna nidler
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Jätte fin blommig klänning som man knyter, svårt att få med på bild, skriv om du vill ha fler bilder. Den är i nyskick storlek 42.
Klänning - Svart klänning som är endast testad som även har pris lappen kvar!
klänning - jääääätteeee fin sommarklänning som jag bara använt en gång❤️
Klänning  - Helt ny klänning från HM. Aldrig använd med prislapp kvar.
Klänning - Basic klänning me puffärm, lätt att klä upp och ner den, använd ca 2 gånger💕
Klänning - En jätte fin lång svart tajt klänning som är ribbad💕Super söt baksida på klänningen och den har knappt används💕
klänning - jättefin klänning ifrån H&M som aldrig kommit till användning!💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit blommig klänning från Adoore - Supersöt vit klänning från Adoore med blommigt broderat mönster, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har långa puffärmar och är tillverkad i ett lätt tyg som känns lyxigt. Perfekt för sommarens alla tillfällen SÄRSKILLT STUDENTEN🥳🎓!  Aldrig använd, helt ny med ettiketter