Alla kategorier > Klänningar
Härlig sommarklänning
Härlig sommarklänning - 89 Härlig sommarklänning - 90 Härlig sommarklänning - 91

Härlig sommarklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Mango
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd klänning från mango - nypris 599kr⚠️ Man kan justera banden i midjan för önskad passform!

Celine Rydén
Celine Rydén
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Härlig sommarklänning🌸 - Säljer denna klänningen som jag köpte för flera år sedan då den inte längre passar. Den har använts en gång och är i fint skick. Färgen är ljusbeige och materialet 93% viskos och 7% linne. Den har ett band i midjan som går att justera!
sommarklänning  - så söt sommarklänning från mango i strl S, nästan aldrig använd frågor? skriv till mig så löser vi 💗
Härlig Sommarklänning - Vit klänning med svarta prickar, kortärmad och går till knäna. Knäpps med en knapp i nacken. Helt i viskos, jätteskönt tyg. Från Vila i storlek 38, nästan helt ny så skicket är toppen. Den är verkligen söt!
Härliga sommarklänningar  - En mjuk maxiklänning, en härligt mjuk och luftig bommulsklänning i härligt mönster. En super snygg skjortklänning. Passar både som klänning och tunika.
Härlig sommarklänning - En blommig sommarklänning i storlek M. Helt ny men saknar prislapp. Består av 2% elastine och 98% bomull. Går lite inåt i midjan. Kommer från BikBok. Pris kan diskuteras😁
Härlig klänning - Champagnefärgad jättefin klänning utan axelband. Sparsamt använd ✨
sommarklänning - Supersöt helt ny klänning från bershka, aldrig använt den och säljer då jag inte kan skicka tillbaka den. Skriv för egna bilder 💕💕💕
Super härlig sommarklänning! - Hej alla, nu säljer jag min super fina sommriga sommarklänning, i storlek S/m. Jätte härlig luftig med fint flow som man även kan knyta är bak. 🌸
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Ljusrosa balklänning med spets - Elegant ljusrosa långklänning med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har ett vackert blommigt spetsmönster och en svepande siluet. Perfekt för speciella tillfällen som balen. Den är aldrig andvänd och nypris är 1000!💗💗
Rosa volangklänning med axelband - Söt kort klänning i ljusrosa toner med volanger och tunna axelband. Klänningen har ett lager-på-lager-utseende och ett lätt, luftigt tyg som passar perfekt för varma dagar✨💭🩷
Rosa kortklänning med volang - Säljer min jätte jätte söta rosa klänning då jag måste rensa min garderob. Den är jätteskön och verkligen en perfekt sommarklänning.
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Vit klänning med spets och volang  - Så fin vit klänning med spets och långa puffärmar💕 Storlek S och mycket bra skick, aldirg använd av mig. Skicka prisförslag, så diskuterar vi💕
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning