Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning med fransar
Vit klänning med fransar - 0 Vit klänning med fransar - 1 Vit klänning med fransar - 2

Vit klänning med fransar

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna SÅ fina vita klänningen ifrån Mix & Match! Den är i storlek 36 och är endast testad! Perfekt nu till studenten 💕

alvahalldin
alvahalldin
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit boho klänning med fransar - Superfin vit boho-inspirerad klänning från Gina Tricot med virkade detaljer och långa fransar längs nederkanten. Klänningen har trekvartsärm och v-ringning med dekorativ spets och broderad detalj framtill. Cover up till bikini. Passar S.
Vit omlottklänning med fransar - Säljer en vit kort omlottklänning från PrettyLittleThing med långa ärmar och v-ringning. Klänningen har snygga fransdetaljer längs nederkanten och ett knyt i sidan som ger en cool look.
Vit kort klänning med fransar - Säljer en vit kort klänning med smala axelband och öppen rygg. Klänningen har en asymmetrisk nederkant dekorerad med fransar och knytning i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Tyvärr har bandet gått av men man kan knyta fast den som jag gjort på sista bilden
Blommig klänning från Fransa - Säljer en ny, oanvänd klänning från Fransa i storlek M. Klänningen är svart med ett fint blommigt mönster i vitt. Den har en avslappnad passform och är perfekt för både vardag och fest. Passa på att fynda denna snygga klänning!
Vit långklänning med fransar och bälte - Säljer en vit långklänning med coola fransdetaljer och nätmönster nedtill. Klänningen har lång ärm, v-ringning och ett svart bälte med gulddetaljer i midjan. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look.
Fransig klänning från Neo Noir!  - Jättefin klänning från Neo Noir! Köpte den till studenten men den användes aldrig (alltså i nyskick). Storlek 34
Vit klänning  - Söt klänning i bra skick! ❗Stryker klänning såklart innan jag postar iväg det 🥰
Vit klänning  - Vit fin Klänning som är använd under en kväll ,köpt från zalando. Jätte fint skick men lite nopprig vid sidan pga  väska.   Mesh tyg i bak så jätte fin i ryggen!  Privat för fler bilder och frågor.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399