Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Svart klänning
Svart klänning  - 89

Svart klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: NA-KD

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I bra skick.

Tamara Kazic
Tamara Kazic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart klänning - Säljer en svart klänning från NAKD, använd två ggr 🖤
Svart klänning  - En svart klänning med slits i stl S som är i väldigt bra skick säljs för 150 kr.
Svart klänning - Snygg svart klänning från nakd.
Svart klänning  - Jättefin klänning ifrån nakd i stl 38 som sitter väldigt smickrande på kroppen . Den är i satin/siden material💕Den är helt ny med lapp på💕 Perfekt att ha till fest eller vid speciella tillfällen💕
Svart klänning  - Nu säljer jag min svarta klänning från NAKD. Har använt 1 gång och säljer nu för jag har en liknande. Nypris 499.
Svart klänning  - Klänning från Nakd i fint skick! Dock har den blivit skrynklig
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.