Alla kategorier > Klänningar
Blå klänning
Blå klänning - 89 Blå klänning - 90 Blå klänning - 91

Blå klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Blå

190 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt blå klänning till sommaren. Aldrig använd då jag har för många liknande. Superskönt material och sitter så fint på. Bandet i midjan går att ta bort. Frakt ingår redan i priset!

elsa
elsa
(20)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad klänning med volang - Supersnygg vit klänning från Zara med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlar och halsringning. 💓 så fin till studenten!! kontakta vid frågor annars är det bara och klicka på köp💓
Gul sommarklänning med volanger - Söt gul klänning med smala axelband och volangkjol. Perfekt för sommaren eller för när man är utomlands!💓
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Adoore klänning  - Säljer nu min vita studentklänning från adoore med djup v-ringning och stora puffärmar. Klänningen har knappar framtill och markerad midja. Knappen längst ner har ramlat av men tycker att man inte tänker på de! Perfekt till student eller sommarens festligheter.
Balklänning  med v-ringning - Ljusrosa långkläning perfekt till balen eller annan tillställning. Skriv för fler bilder. Jag är ca 170 cm lång. Passar s-xs.
Klänning - Så fin och somrig klänning som inte kommer till användning för mig. Klänningen är använd fåtal gånger och i fint skick! (De första bilderna i annonsen är lånade)🤍
Studentklänning volang - Superfin vit egen sydd klänning som passar perfekt tilll avslutning eller studenten. Jag är 165 cm o den är i storlek S🩷
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!