Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning
Vit klänning  - 89 Vit klänning  - 90 Vit klänning  - 91

Vit klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

65 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna tjusiga vita klänningen från H&M som aldrig kom till användning. Materialet är jätteskönt. Passar S/XS. Original pris är 199kr säljer för 70kr. Passa på 😉.

Mubina Rahmatova
Mubina Rahmatova
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit klänning - Supersöt vit klänning från hm i storlek smal💕
Vit klänning  - Vit klänning från H&M barnavdelning. Passar perfekt till skolavslutningen, bra skick, stl 170.
Vit klänning - Jättefin, oanvänd vit klänning från H&M. Den här puffiga ärmar och en dragkedja på sidan. Storlek 36 och nypris var 199 kr☺️
Vit klänning  - Använd 1 gång
Vit klänning  - En vit tricåklänning med mönster av blad och växter från h&m🤍Den har ett midjeband med rosetter på vardera sida och är längre där bak. Använd ca 4 gånger och har inga fel.🙌🏼Strl. 170 men kan vara en XS.
Vit klänning  - Säljer denna superfina klänningen som knappt är använd eftersom den tyvärr är förliten för mig.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit volangklänning med v-ringning - Supersöt vit kortklänning med flera volanger. Perfekt för studenten eller bara sommaren. Aldrig använd. Vid snabb affär kan pris diskuteras.  🙌LÅNADE BILDER🙌
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!