Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vitt kort klänning
Vitt kort klänning  - 89 Vitt kort klänning  - 90 Vitt kort klänning  - 91

Vitt kort klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit kort , kvartärmad klänning med Blom mönster längst ner på armarna

Melissa ström😊
Melissa ström😊
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit kort klänning  - En kort vit klänning med en liten fläck, se bild. Jätteskönt material.
Kort klänning - Supersnygg svart och vit mönstrad klänning i från hm i väldigt bra skick.
Kort klänning  - Kort klänning från Shein, storlek m, aldrig använd. Ny utan prislapp
Snygg klänning kort - jättesnygg kort klänning från zara med en unik silverdetalj! Perfekt för fest eller middag🥹🥹💕
Kort Vit klänning  - Superfin vit kortklänning från ZARA med v-ringning och smock i midjan. Klänningen har långa ärmar med smock vid ärmslut och volang nertill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och som studentklänning.Skriv gärna vid frågor!💕
Vit kort klänning - Vit kort klänning som man knyter i halsen och är öppen i ryggen🤍helt ny
Kort klänning - Kort klänning med knyte i midjan
Kort klänning  - Klänning från SHEIN aldrig använd. Storlek xxs.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler