Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Grå byxdress
Grå byxdress  - 89 Grå byxdress  - 90 Grå byxdress  - 91

Grå byxdress

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin byxdress som jag köpte här på plick. Tyvärr för liten för mig.

Sarah
Sarah
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grå byxdress! - En kortärmad, går byxdress med knappar från Lindex!
Byxdress  - Byxdress i väldens skönaste /luftigaste material. Tips för solsemestern. Att dra på efter stranden eller på kvällen. I fint skick.
Byxdress - En super najs sommar byxdress!🩶Det är en super gammal modell från H&M och är i storlek medium men passar också en i S.
Byxdress  - Grågrön byxdress i satin jättefin med band i midjan och slits i benen
Byxdress x Kate Hudson  - Oanvänd byxdress med vida ben från Lindex i samarbete med Kate Hudson (lånad bild). I storlek XS men passar även S. Ordinariepris:499kr
Jumpsuit/byxdress  - Mörkgrå jumpsuit/byxdress i storlek S från Bershka. Öppen i ryggen, se bild 2. Har några små prickar som inte går bort men dem syns inte jättemycket då tyget viker sig, se bild 3.
Glittrig byxdress/jumpsuit - (Ej klänning!) Säljer denna fina korta glittriga byxdressen/jumpsuiten. Den har långa ärmar och en elastisk midja för en bekväm passform. Kan även bäras off shoulder. Endast använd en gång. Perfekt för nyår eller glitterfest!!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Mini klänning - Mönstrad mini klänning (säljs inte längre) ❤️ Bilder från förra ägaren!!
Gul- och vitrutad kort klänning - Söt kort klänning i gul- och vitrutigt mönster med volangkant och axelbandslös design. Klänningen har en feminin passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, vilket gör den skön att bära under sommaren.
Rosa volangklänning med en axel - Supersöt rosa klänning med volanger från zara💗
Vit blommig kortklänning med puffärm - Söt vit kortklänning med blått blommönster och v-ringning. Klänningen har puffärmar, volangdetaljer och en feminin siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Klänning  - Superfin klänning i storlek M men är definitivt en S då den är ganska liten. Använd max 5 gånger så toppenskick!🫶
Vit studentklänning i spets - Superfin vit kortklänning i spets med volangkant och genombrutet mönster. Klänningen har puffiga långärmar och en figurnära passform. Perfekt som studentklänning! 🌺 Aldrig använd, skriv för fler bilder!
INTRESSEKOLL !!!!! Vit spetsklänning med volang - Superfin vit klänning i spets med volangkjol och puffärm. Klänningen har rund hals, genombrutet mönster och markerad midja. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit axelbandslös kort klänning - Säljer en vit axelbandslös kort klänning med en stor rosett i ryggen. Klänningen har en enkel, elegant design och är perfekt. Materialet känns slätt och stadigt, och modellen är figurnära upptill med lätt utsvängd kjol. perfekt för studenten och andra högtider. använt få antal gånger!