Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Fin, oanvänd sommardress!
Fin, oanvänd sommardress! - 89

Fin, oanvänd sommardress!

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning med inbyggda shorts, smart för en mer aktiv sommar🤗

Thildis💝
Thildis💝
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar dress - En grön klänning med små vita & svarta detaljer, aldrig använd, köpt för 2 sommrar sedan på New Yorker 🥰
Vit sommardress  - Vit sommardress
Sommardress/byxdress - Supersöt byxdress.Strl S,köpt förra våren från Nelly.com.Använd endast!EN gång.Nypris 399:-
Finaste studentklänningen !! - Säljer nu min så himla fina studentklänning som är off shoulder . Finns inte att köpa längre! 🥰 Kom med bud!
Finaste balklänningen! - En superfin balklänning i en ljusrosa färg. Bara använd en gång, hade den på min studentbal. Jag är 168 och hade 10 cm klackar på bilden, så passar även om man är lång! Köpt från en butik som säljer brud/bröllopsklänningar. Nypris ca 5000. Passar S. Skicka gärna prisförslag om du är intresserad🩷
Finaste studentklänningen - Säljer denna fina fina klänning från Ida Sjöstedt, finns ingen mer perfekt studentklänning enligt mig. Mycket fint skick endast använd 1 gång. Är i storlek 34. Skriv för egna bilder så löser jag det💗
Fin sommar dress  - Xs/S
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗