Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zalando
Färg: Svart

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lång klänning, oanvänd med öppen rygg lappen är kvar !

Tilda
Tilda
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Svart klänning från Zalando.
Klänning - Storlek 36/38, skicket är toppen. Från Zalando! Väldigt skön klänning och väldigt fin till alla tillfällen. Den är lite för stor på mig. haft den i 6 månader men inte använt mer än 1-2 gånger. Den har ett litet band i mitten som man kan knyta också🤍
Klänning - Som ny!! Söt klänning
Superfin klänning  - Klänning storleken small, Jättemjukt material. Endast testad men den passar ej som jag tänk. Den går till knäna på mig och jag är 161cm! Djur och rökfritt hem, dyr i inköp! Från anna field ✨
Klänning - Säljer denna as snygga klänning, passar till alla tillfällen. Superskön! Använder ej längre. Storlek 38 men passar en storlek mindre och större eftersom man kan knyta hur man vill.
klänning - använd 1 gång! köpt på zalando för 2 år sen
Bal och fest klänning - Slutsåld Elegant svart långklänning med oneshoulder-design och slits. Perfekt inför årets bal som är runt hörnet!! Klänningen är i storlek M, men passar dessutom er med S. Slitsen är i perfekt längd för mig som är 158! Använd endast en gång!
Klänning - Jätte söt klänning från zalando aldrig använd bara testad. Så inga skador eller liknande
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Ljusgul volangklänning med knyt - Superfin ljusgul kortklänning med volangärmar och broderade detaljer. Klänningen har rund hals, öppen rygg med knyt och en lös passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen!