Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Zara vit sommarklänning
Zara vit sommarklänning  - 0 Zara vit sommarklänning  - 1 Zara vit sommarklänning  - 2

Zara vit sommarklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefint skick!😍 Inget att anmärka på

Isabelle
Isabelle
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit sommarklänning från zara  - Bra skick, använd 1 gång. Storlek S men passar M.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit klänning från Zara, använt ett par gånger och är i storlek S
Vit sommarklänning - zara  - Supergullig vit sommarklänning från zara, enaxel, Storlek S, en aning fläckig men kan gå bort med medel, slutsåld, bara använt 3 gånger! Ordinarie pris: 369 kr!😚😚
Vit kort sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara som inte går att få tag på längre. Den är aldrig använd 💞
Vit sommarklänning zara - Super snygg strand klänning från zara som är väldigt populär säljer då den är för kort. Använt fåtal gånger och är i super fint skick. Bilden är lånad men det är exakt samma klänning skriv för fler bilder!
Vit sommarklänning från Zara  - Supersöt vit klänning från Zara i storlek XS. Klänningen har smock upptill, tunna axelband och volangig kjol i flera lager. Perfekt för varma dagar och har en luftig känsla tack vare bomullsmaterialet.
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Vit blommig sommarklänning ZARA  - Supersöt vit kortklänning med rosa blommigt mönster och smala axelband. Perfekt inför sommaren och sommarfester, aldrig använd och mycket bra kvalité. Hör av dig om du har frågor! ❤️❤️
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼