Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning från Zara
Klänning från Zara - 89 Klänning från Zara - 90

Klänning från Zara

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Lila

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lila snygg klänning från Zara, endast använd 1 gång 🥹 Så snygg verkligen

Alicia
Alicia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zara klänning - Säljer denna klänning från Zara, har endast använts en gång. Lånade bilder 💕
zara klänning - Rutig söt klänning från zara som aldrig är använd. Skriv för fler bilder privat💗
Zara klänning  - Säljer min oanvända zara klänning. Lila maxi klänning
Zara klänning  - Så unik och fin klänning ifrpn zara!
Klänning zara - En superfin lila klänning från zara!
Ljuslila klänning från Zara - Säljer en superfin ljuslila klänning från Zara i nytt skick Nypris 499.
Klänning Zara - Storlek M, passar S också!  Prislapp borttagen men aldrig använd.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.