Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Dunjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka från Moncler - Svart moncler maya, storlek 2 / M                       Nfc tagg funkar som det ska, skriv om du funderar på annat som inte finns på bilderna.   Har andvänds max 3 gånger, på grund av storleken, passar ej mig
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med glansig finish, stor huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och en bröstficka med lock och Moncler-logga. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med avtagbar huva och stora fickor. Jackan har en quiltad design, tryckknappar och dragkedja framtill samt Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med huva och klassisk logotyp på ärmen. Jackan har quiltad design, dragkedja och tryckknappar framtill samt praktiska fickor. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt varm.
Svart dunjacka från Moncler - Säljer en svart dunjacka från Moncler med huva och två stora dragkedjefickor framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och tryckt text på huvan. Insidan har ett serietidningsmönster och märkestaggar. Säljer den eftersom att jag använde den bara under vintern
Svart dunjacka Moncler - Fin svart dunjacka från Moncler, ena fickan sönder.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltat mönster och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med tryckknapp och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltat mönster, hög krage och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och en Moncler-logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt stilren.
Svart dunjacka från Moncler
Svart dunjacka från Moncler - 0 Svart dunjacka från Moncler - 1 Svart dunjacka från Moncler - 2 Svart dunjacka från Moncler - 3 Svart dunjacka från Moncler - 4 Svart dunjacka från Moncler - 5

Svart dunjacka från Moncler

Storlek: M
Kategori: Dunjackor
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

999 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka från Moncler med huva och klassisk Moncler-logga på ärmen. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och tryckknappar. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt snygg streetstil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svarta sneakers med chunky sula - Säljer ett par helsvarta sneakers med chunky, räfflad sula och coola detaljer på sidan. Ovandelen är i mesh och syntetmaterial, vilket ger en modern och sportig vibe. Skorna har snörning och en rund tå, perfekta för dig som gillar stilrena och edgy sneakers.
Blåa Vans Old Skool sneakers - Säljer ett par klassiska Vans Old Skool sneakers i blått med vit sula och vit sidostrip. Skorna har ovandel i mocka och canvas, vita skosnören och låg profil. Perfekta för en avslappnad streetstil.
Mörkblå mjukisbyxor från Polo Ralph Lauren - Mörkblå mjukisbyxor från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga på vänster ficka. Byxorna har resår i midjan och är tillverkade i mjukt, bekvämt material. Perfekta för en avslappnad stil och har en enkel, rak passform.
Loewe x On Running sneakers grå/vit - Snygga sneakers från Loewe x On Running i grått och vitt med svarta detaljer. Skorna har en chunky sula med hål och svarta skosnören. Ovandelen är i mesh och syntetmaterial för en sportig look. Perfekta för dig som gillar streetwear och unika samarbeten.
 sneakers med monogram och mocka - Snygga sneakers i vit och beige med klassiskt monogram på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Materialmix med mesh och mocka ger en lyxig vibe. Perfekta för dig som vill sticka ut med designer på fötterna.
Beige kuvertväska i skinn - Stilren beige kuvertväska i grained skinn med diskret präglad logga på framsidan. Väskan har dragkedja upptill och en liten handledsrem. Perfekt för att bära det viktigaste och ger en clean look till din outfit.
Liknande annonser
Visa alla