Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Dunjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Äkta moncler jacka - Köpte denna för några år sedan för 6000 kr på sc&hype. Säljer då den helt enkelt inte passar mig bra. Den är i storlek xs men passade mig bra när jag hade s och kanske passar m men är lite kort i armarna bara. Säljer billigt då den har ett rivmärke på ryggen som knappt syns. Och så har den ingen luva heller.
Moncler Jacka  - Vit jacka från Moncler köpt på vintern år 2021 Storlek XS Defekter visas på bild
Moncler jacka - Svart, blank dunjacka från Moncler i en längre modell med horisontell quiltning. Jackan har en hög krage, fastsydd huva, hel dragkedja framtill och två diagonala fickor med dragkedja. På ena ärmen finns en ficka med Moncler-logotyp. Långa ärmar och elastiska muddar ger en varm och sportig look. Dust bag och tag finns kvar!
Moncler jacka - Super fin och trendig moncler jacka som går att använda nu till hösten/vintern! Den är inte för tjock och väldigt lätt och skön att ha på sig. Den är i storlek L. Helt oanvänd då den inte passade mig🥹
Moncler jacka  - Ljusrosa tunn dunjacka från Moncler.
Beige vintage dunjacka  från Moncler - Snygg beige dunjacka från Moncler med klassisk krage och tre knappar framtill. Det är en äldre modell därav ingen skankod. Står storlek M men passar Xs-S efter den är liten i storleken
Moncler jacka - Snygg blå dunjacka från Moncler med klassisk quiltad design och huva. Jackan har dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedja och en Moncler-logga på ärmen. Storleken är 14y vilket motsvarar S enligt mått, inga defekter eller liknande! Skriv vid frågor.
Moncler jacka  - Säljer min super fina moncler jacka då den blivit för liten! Den är i stolek Small. Jackan är änvän fram och tillbaka under två vintrar ☺️kan diskutera priset vid snabb affär 🫶🏼säljer för billigare pris då jag ej var kvar kvittot!
VINTAGE moncler jacka
VINTAGE moncler jacka - 0 VINTAGE moncler jacka - 1 VINTAGE moncler jacka - 2 VINTAGE moncler jacka - 3 VINTAGE moncler jacka - 4

VINTAGE moncler jacka

Storlek: S
Kategori: Dunjackor
Märke: Moncler
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

1100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på secondhand. Äkta. Storlek S sitter snyggt ger en fin passform

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Brun parkas med luva från Canada Goose - Säljer en brun parkas från Canada Goose med luva och klassisk patch på ärmen. Jackan har justerbara detaljer vid ärmslut och midja samt dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Vintage jacka säljer då den inte kommer till användning längre
Vintage tröja - Ljusrosa kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med v-ringning och blå broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager på lager och en klassisk preppy stil. Strlk xl men är som M??? Är S och passar mig
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →