Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Dunjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunjacka med huva från Nike - Snygg svart dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och en vit Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en sportig look. Materialet är vadderat för extra värme.
Svart dunjacka med huva från Nike - Snygg svart dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har en klassisk puffer-design och Nike-logga i vitt på bröstet. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Tillverkad i slitstarkt material och har långa ärmar.
Svart dunjacka med huva från Nike - Snygg svart dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med knappar och en vit Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en sportig look.
Nike dunjacka med huva svart/beige - Snygg dunjacka från Nike i svart och beige med huva och dragkedja framtill. Jackan har två fickor på sidorna och en vit Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar tack vare det tjocka fodret och den sportiga looken.
Ljusgrå lång dunjacka med huva - Snygg ljusgrå lång dunjacka med huva och två stora dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har quiltad design och går ner över låren för extra värme. Perfekt för kalla vinterdagar och har en stilren look. På dragkedjan som du ser pp bilden har det gått bort 2 st tänder där man stänger man kan fixa det för 150kr till 300kr men det går frf att stönga den helt
Grön dunjacka från Gant - Snygg grön dunjacka från Gant, loggan är däremot lite bortsuddad. Det finns en innerficka med dragkedja. Den är alldeles för stor för mig som är 178 cm. Hör gärna av dig vid frågor!
Grön dunjacka från Moncler - Snygg grön dunjacka från Moncler med quiltad design och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har hög krage och klassisk Moncler-logga på ärmen. Storlek XL men sitter som M
dunjacka från Nike - Hej! Säljer min svarta dunjacka jacka från Nike. Den är använd men inte så mycket och är i bra skick. Väldigt skön och varm. Säljer den då  jag inte använder den så mycket längre.
Grön dunjacka med huva från Nike
Grön dunjacka med huva från Nike - 0

Grön dunjacka med huva från Nike

Storlek: XS
Kategori: Dunjackor
Märke: Nike
Färg: Grön
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grön dunjacka från Nike med huva och dragkedja framtill. Jackan har en quiltad design och Nike-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och ger en sportig look. Passar dig som vill ha både stil och värme under vintern.

Nadir
Nadir
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Dsquared2 jeans - Säljer dessa jeans om du vill ha flera bilder de bara att skriva och priset går att diskuteras
Liknande annonser
Visa alla