Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Dunjackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka från peak performance  - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och diskret logga på bröstet samt ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar, hör av er vid frågor🥰🥰🥰
peak performance jacka  - storlek s, ena dragkedjan på fickan fungerar inte. väl använd så några sömmar har gått upp oxå men inte så att man tänker på det så mycket,
peak performance jacka  - strl 170 men passar även en xs/s, har limmat två hål på armen, använd men ändå bra skick
Peak performance Jacka - Superfin peak performance jacka. Inga defekter och i väldigt bra skick! Nypris: ca 2000-2300
Peak Performance Jacka - Hej! Säljer nu min peak jacka eftersom jag längre inte är i behov av den. Det är modellen Frost down jacket w och är i storlek L men skulle säga att den passar M också! Inga dragkedjor eller fickor är trasiga bara lite dun som har kommit sig ut i en av spännerna längst upp men går nog att fixa lätt☺️ Finns också nån målar fläck som är liten på jackan men inget större man tänker på!Hör gärna av er om funderingar
Peak performance  - Säljer vinterjacka från peak performance i storlek xs! Nypris 2999 säljer för 650. Jackan är i mycket bra skick och har inga defekter.
Mörkblå jacka från Peak Performance  - Snygg jacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design och är lättviktig, perfekt för kyliga dagar. Logotyp på bröstet och smal passform som ger en modern look. Mörkblå nästintill svart! Knappt använd
Svart peak performance - Snygg svart dunjacka från Peak Performance med huva och dragkedja framtill. Jackan har ett quiltat mönster i sicksack, två sidofickor med dragkedja och logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt lätt att bära, men den har tyvärr ett håll i sig.
Peak performance jacka
Peak performance jacka - 0

Peak performance jacka

Storlek: S
Kategori: Dunjackor
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart dunjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära. Passar dig som gillar en stilren och enkel look.

Tindra Tolonen
Tindra Tolonen
(7)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tiamo väska - Säljer pågrund av att jag har tröttnat på den. Jätte bra skick!
Klackar - Använts endast en gång på balen
Edblad ring - Säljer min Edblad ring då jag inte använder den längre. Kan också bytas mot en guld.
Stickad t- shirt  - Säljer mina två fina stickade tröjor pågrund av att dom inte kommit till användning. Dom är i bra skicka och använda fåtal gånger. Säljer båda för 250 och 1 för 150
Jeans - Low Waits jeans från bikbok. Knappt använda alls. Säljer för att dom inte kommit till användning för mig
Stickade tröjor - Säljer två superfina oanvända stickade tröjor från veromoda. 140kr/st
Spets t-shirt - Spets t-shirt från vila
Low waist jeans - Low waist jeans från lager. Knappt använda
Juciy couture byxor - Säljer mina blåa juciy byxor som är i jätte bra skick helt oanvända. Säljer pågrund av att dom är för stora för mig.
Liknande annonser
Visa alla