Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor / Dunjackor
Svart dunjacka från Prada med huva
Svart dunjacka från Prada med huva - 0 Svart dunjacka från Prada med huva - 1 Svart dunjacka från Prada med huva - 2 Svart dunjacka från Prada med huva - 3 Svart dunjacka från Prada med huva - 4

Svart dunjacka från Prada med huva

Storlek: medium
Kategori: Dunjackor
Märke: Prada
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart dunjacka från Prada med glansig finish, stor huva och dragkedja framtill. Jackan har en bröstficka med dragkedja och ikonisk Prada-logga på vänster sida. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look. Lite mindre i storleken

benjamin falk
benjamin falk
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart dunjacka från Canada Goose - Säljer en svart dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar pälsdetalj. Jackan har långa ärmar, knappar med logga och ett snyggt märke på ärmen. Perfekt för kalla vinterdagar och har en klassisk, stilren look.
Svart dunjacka från Canada Goose - Svart dunjacka från Canada Goose med huva och avtagbar pälsdetalj. Jackan har långa ärmar, knappar med logotyp och klassisk patch på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en stilren, rak passform.
Svart dunjacka från Prada - Snygg svart dunjacka från Prada med glansig finish och stor huva. Jackan har en bröstficka med dragkedja och ikonisk Prada-logga på vänster sida. Perfekt för kalla dagar när du vill hålla stilen.
Grå dunjacka från Moncler med huva - Snygg grå dunjacka från Moncler med stor huva och puffig design. Jackan har dragkedja framtill, fickor på sidorna och en ficka med Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i glansigt material och perfekt för kalla vinterdagar.
Olivgrön vindjacka från Moncler - Snygg olivgrön vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i ett lätt, glansigt material som står emot vind. Perfekt för dig som vill ha en stilren och funktionell jacka.
Vit Chrome Hearts hoodie med tryck - Säljer en vit hoodie från Chrome Hearts med stort rött och svart tryck på ryggen och mindre tryck på bröstet. Hoodien har huva med dragsko och en klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer.
Liknande annonser
Visa alla