Alla kategorier / Mode / Kläder / Västar / Dunvästar
Svart dunväst med huva
Svart dunväst med huva - 0 Svart dunväst med huva - 1

Svart dunväst med huva

Storlek: xs
Kategori: Dunvästar
Märke: Esprit
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Snygg svart dunväst med huva och dragkedja framtill. Lite glansigare i materialet. Passar till det mesta.

Julia W
Julia W
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart omlottklänning med lång ärm - Säljer en svart omlottklänning med långa ärmar och knyt i midjan. Klänningen har en v-ringad hals och är i en elegant, flowy modell som ger en snygg siluett. Stor i storleken, så skulle säga att de är mer än 36
Svart hoodie från Peak Performance - Säljer en marinblå hoodie från Peak Performance med dragkedja framtill och huva med dragsko. Tröjan har två fickor på magen och diskret broderad logga på bröstet.
Mörkblå True Religion jeans - True religion jeans i väldigt bra skick, använd ett få tal gånger. I modellen joey. Säljes pga att dom blivit för stora för mig. Uppsydda och passar på en som är ca 170cm lång, storlek 27 (S/36) Nypris 1300kr
Blå jeans från True Religion - True religion jeans i väldigt bra skick. De är bara använda ett få tal gånger, säljs pga att dom blivit för stora för mig. Byxorna är i modellen joey. Uppsydda och passar på en ca 170cm lång person. storlek 27 (S/36) Nypris 1300kr
Snyggt silverfärgat armband med hästinspiration från Odelberg jewlery  - Stilrent armband i silverfärgad metall med en detalj som liknar ett hästbett i mitten. Kedjan är tunn och har en rund bricka med graverad logga. Perfekt för dig som gillar hästinspirerade accessoarer och vill ha något unikt på handleden.
Guld/silvriga örhängen med dubbla hjärtan - Snygga örhängen i guld/silvrig ton med två sammanlänkade hjärtan. Stilren och söt design som passar perfekt för dig som gillar enkla men fina accessoarer.
Silverfärgat armband - Snyggt armband i silverfärg med två sammanlänkade cirklar dekorerade med små glittrande stenar. Kedjan är tunn och elegant, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Kommer i en svart presentask.
Ljusblå hoodie från Peak Performance - Ljusblå hoodie med dragkedja från Peak Performance. Klassisk modell med huva, två stora fickor framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.  Knappt använd.
Mörkblå Peak Performance hoodie - Snygg mörkblå hoodie från Peak Performance med vit logga och text på bröstet. Klassisk känguruficka framtill, justerbar huva med dragsko och mjukt material.
Ljusrosa stickad tröja med rosetter - Supersöt ljusrosa stickad tröja med bred rund halsringning och dekorativa rosetter framtill. Det står att tröjan är storlek 170, men jag skulle snarare säga att de är en stor XS gränsfall mot S
Liknande annonser
Visa alla