Alla kategorier / Mode / Kläder / Västar / Dunvästar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart dunväst med huva från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med huva och quiltad design. Västen har två fickor med tryckknappar, dragkedja framtill och en dekorativ Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil.
Svart dunväst med huva från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med avtagbar huva och två dragkedjefickor framtill. Säljer pga för liten, använd 1 gång!  Dragkedjan på högra fickan är sönder annars är allt bra. Pris går att diskutera
Svart dunväst med huva från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med huva och quiltad front. Västen har dragkedja, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på bröstet. Ärmarna är i mjukt material som kontrasterar mot den glansiga dunfronten. Perfekt för lager på lager och streetwear.
Svart dunväst från Moncler med huva - Snygg svart dunväst från Moncler med avtagbar huva och två dragkedjeförsedda fickor. Västen har en glansig finish, quiltad design och Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil.
Svart Moncler-dunväst med huva - Svart, lätt glansig dunväst från Moncler med horisontell kviltning och märkets logga på bröstet. Modellen har hög krage, huva med dragsko, hel dragkedja framtill och två rymliga sidfickor med dragkedja. Västen är ärmlös och har en rak, vadderad form samt snygga randiga detaljer längs dragkedjorna.
Svart dunväst med huva från Moncler - Snygg svart dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har stickade ärmar med vit zigzag-detalj och Moncler-logga på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en sportig och trendig look. Materialet är glansigt dun och stickat tyg.
Svart dunväst från Moncler med huva - Snygg svart dunväst från Moncler med glansig finish och avtagbar huva. Västen har två dragkedjeförsedda fickor och klassisk Moncler-logga på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil.
Svart dunväst från Moncler med huva - Snygg svart dunväst från Moncler med glansig finish, huva och två dragkedjefickor. Västen har Moncler-logga på bröstet och quiltad design som ger en modern look. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Svart dunväst från Moncler med huva
Svart dunväst från Moncler med huva - 0 Svart dunväst från Moncler med huva - 1 Svart dunväst från Moncler med huva - 2 Svart dunväst från Moncler med huva - 3 Svart dunväst från Moncler med huva - 4 Svart dunväst från Moncler med huva - 5

Svart dunväst från Moncler med huva

Storlek: Medium
Kategori: Dunvästar
Märke: Moncler
Färg: Svart
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart dunväst från Moncler med avtagbar huva och dragkedja framtill. Västen har Moncler-logga på bröstet med fungerande skanner och breda, vadderade paneler för extra värme. Materialet är glansigt och västen har två fickor med dragkedja. Perfekt för lager-på-lager-stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart flätat bälte 110cm  - Snyggt svart flätat bälte med ett stilrent silverfärgat metallspänne. Bältet har detaljer i svart skinn vid spännet och vita sömmar som kontrast. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Svart flätat bälte 110cm - Snyggt svart flätat bälte med ett stilrent silverfärgat metallspänne. Bältet har detaljer i svart syntetmaterial och vita sömmar vid spännet. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Svart flätat bälte 110cm - Snyggt svart flätat bälte med silverfärgat spänne och detaljer i skinnimitation. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst och passar till både jeans och byxor. Enkel att justera tack vare det flexibla materialet.
Svart flätat bälte 110cm - Snyggt svart flätat bälte med silverfärgat spänne och detaljer i skinnimitation. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst och passar till både jeans och byxor. Klassisk design som funkar året runt.
Blå Moncler cardigain  - Snygg mörkblå cardigain från Moncler med stickade ärmar och vadderad kropp. Jackan har huva, två dragkedjefickor fram och en ärmficka med Moncler-logga. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt trendig look.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →