Alla kategorier / Mode / Kläder / Västar / Dunvästar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå cardigan från Moncler - Snygg mörkblå cardigan från Moncler med stickade ärmar och två dragkedjeförsedda fickor framtill. Jackan har hög krage och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle. Det står att storleken är XL men den är M egentligen. Helt oanvänd med alla tags på
Mörkblå dunväst med huva från Moncler - Snygg mörkblå dunväst från Moncler med avtagbar huva och stickade ärmar. Västen har dragkedja framtill, två sidofickor med tryckknappar och en Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil.
Mörkblå cardigan  från Moncler - Snygg mörkblå dunväst från Moncler med stickade ärmar och quiltad front. Två dragkedjeförsedda fickor framtill och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och ger en sportig men stilren look.
Mörkblå cardigan från Moncler - Snygg mörkblå cardigan från Moncler med quiltad front och släta ärmhål. Västen har dragkedja framtill, två dragkedjefickor och en diskret Moncler-logga på axeln. Perfekt för lager-på-lager och stilren look. Den är inte i den bästa skicken men de är bara att höra av sig om de. storlek 2=S
Mörkblå cardigan från Moncler - Snygg mörkblå cardigan från Moncler med quiltad front och två dragkedjeförsedd fickor. Västen har hög krage och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och ger en clean look till din outfit och även öppen för byten
Mörkblå cardigan från Moncler - Snygg mörkblå cardigan från Moncler. Perfekt för lager-på-lager och har en modern, sportig look. Storlek XL men sitter som L. Nyskick!
Svart Moncler cardigan med huva - Svart Moncler cardigan 100% äkta(endast bud)
Mörkblå dunväst med huva från Moncler - Storlek M men passar S, fungerande nfc tagg med mera, perfekt till hösten. Skriv vid frågor
Mörkblå cardigan med huva från Moncler
Mörkblå cardigan med huva från Moncler - 0 Mörkblå cardigan med huva från Moncler - 1 Mörkblå cardigan med huva från Moncler - 2

Mörkblå cardigan med huva från Moncler

Storlek: S
Kategori: Dunvästar
Märke: Moncler
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkblå cardigan från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har quiltad design, ribbade muddar och stickade detaljer på sidorna. Klassisk Moncler-logga på bröstet och en diskret patch. Perfekt för lager-på-lager och streetwear.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå half zip tröja från Polo Ralph Lauren - Snygg marinblå långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med half zip-dragkedja i halsen. Perfekt för dig som gillar klassisk stil med en modern touch. Mjuk och skön kvalitet, passar till jeans eller chinos. Jag har använt den ganska mycket men den är ändå i jättefint skick, inga fläckar eller hål!!
Moncler väst - Säljer min moncler väst, ganska använd men fof superbra skick. Inget trasigt eller liknande. Har inget kvitto eftersom fick den av en vän, men 100% äkta. Sitter som S!
Grön sweatshirt från Parajumpers - Snygg grön sweatshirt från Parajumpers med rund halsringning och ribbade muddar. På vänster ärm sitter ett tydligt Parajumpers-märke med broderad logga och texten 'PJS Anchorage'. Perfekt för en clean och avslappnad stil. Köpt på Johnells, knappt använd!!!
Svarta slim fit jeans från Replay - Snygga svarta jeans från Replay i slim fit-modell. Jeansen har klassisk femficksdesign, svarta sömmar och en läderpatch med logga bak i midjan. Materialet är stretchigt för extra komfort och passform.
Svarta jeans från Levi's - Säljer ett par svarta jeans från Levi's med klassisk femficksdesign och rak passform. Jeansen har den ikoniska röda Levi's-lappen på bakfickan och är tillverkade i ett slitstarkt bomullsmaterial. Perfekta för en clean och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla