Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
 Byxor
 Byxor  - 89  Byxor  - 90  Byxor  - 91

Byxor

Storlek: 146
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Blå

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jag säljer de här byxorna för att de har blivit för tajta och för små från LAB storlek 146 ❤️❤️❤️

Agnes Lindholm
Agnes Lindholm
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Byxor  -  jag säljer dom här byxorna för man blir försmå storlek 140 från lager 157 ❤️❤️❤️
Byxor  - Skriv om frågor 🤍
Byxor - 2 jeans och ett par kostymbyxor jag ej använder säljer för 100kr/st💞 Fråga för fler bilder
Byxor - Byxor
Byxor - Säljer ett par fina byxor från bershka har inte kunnat haft dem på grund av de är för små för mig så har bara haft dem få gånger dom är som ny inget fel 💕
Byxor  - Aldrig använda
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
True religion  - Jag har haft dem i ca 1 år dem är i bra skick men lite slitna på fickorna (se bild)
Juliana studios city jeans -  Helt nya Juliana Studios Stockholm City Jeans, förbeställda redan i oktober och levererade nyligen. Aldrig använda, prislapp kvar – säljs endast eftersom de tyvärr inte passade. Jeansen är i storlek S, modellen på bilderna är 164 cm lång, med en trendig bootcut-passform, låg midja och snygga slitningar som ger en avslappnad men exklusiv look. Plagget är helt slutsålt online, vilket gör detta till en sällsynt chans att få tag på ett eftertraktat par som inte längre går att köpa i butik.
Ltb Valerie gråa jeans - Säljer mina populära ltb jeans då de inte kommer till användning längre. Jättebra skick
Jättesnygga Cheap monday jeans i storlek 28/30🤍 - Jättesnygga jeans från weekday/Cheap monday. Är i storlek 28/30 och är i modellen booti bae (vet ej hur det stavas) Sitter jättebra på mig som är 163cm och tycker att de sitter väldigt snyggt, dock kommer de inte till användning. Därför säljer jag de. Ställ gärna frågor om ni undrar något!!🤍🤍💗  Bara används fåtal gånger!
APC jeans - Najs apc jeans storlek 30 säljar då de tyvärr inte passar mig. Hörav er vid frågor. Litet hål i ena fram fickan men har ingen större påverkan. Jag kan laga det om de önskas
Crokeroriginals ljusblå straight jeans - Säljer ett par Crokeroriginals ljusblå straight jeans. De har låg midja och  är tillverkade i slitstarkt denim. Säljer då de är lite förstora i midjan!
Svarta bootcut jeans från Cheap Monday - Snygga svarta bootcut jeans från Cheap Monday i storlek 29/32