Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Unika jeans från tornado mart  - Tjena! Säljer ett par unika jeans från ett japanskt märke tornado mart. Jeansen är väldigt sällsynta och de är köpta från Japan. Skulle säga att de sitter som w29 l30. Passar en archive stil.
Tornado Mart Clawmark Jeans - Intressekoll för de här clawmarks. Bootcut, låg midja, fit är skinny
(Intressekoll) Tornado mart jeans från Japan - Mörkblå jeans av Tornado Mart med en flared sillhouette och fin wash. Storlek är ungefär W30 L33.5, pris kan diskuteras
tornado mart jens  - tillverkade i japan, typ lite vaxade, har någon sorts coating iaf. storlek typ 29x35. skicka bud osäker om ska sälja
Grå flare jeans  - Helt nytt
Ljusblå flare jeans - Snygga ljusblå jeans med flare-stil och låg midja. Perfekta för en avslappnad look. De är super snuhha o bekväma🩷storlek 164
Flare jeans  - Grå flare jeans ifrån Gina använda ett fåtal gånger så i bra skick. 🥰
Flare jeans! - Endast testade! ☺️ i ett lite stretchigt jeansmaterial! I strl 170 men sitter ungefär som en s🩶 de är midwaist💗orginalpris: 349 kr🥰
Tornado mart flare jeans
Tornado mart flare jeans - 89 Tornado mart flare jeans - 90 Tornado mart flare jeans - 91

Tornado mart flare jeans

Storlek: W29
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Gråa

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite slitage waist 29 Waist 73,7cm Inseam 78,7cm Leg opening 21,6cm Thigh 26,9cm Knee 19,1cm

T E
T E
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
Vintage grace in La bootcut jeans - Säljer ett par ikoniska Grace in LA jeans – äkta vintage med de eftertraktade broderade & paljettdekorerade bakfickorna. Perfekta för dig som älskar Y2K, cowgirl core, festival vibes eller statement-denim. Skriv gärna för fler bilder och mått.
Blå True Religion bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med rosa sömmar. låg midja och bootcut. Tillverkade i mjukt jeansmaterial. De är i bra skick men kan inte ha de för att de är för korta på mig❤️
Jeans Zara - Säljer dessa snygga jeans med revor/hål i. Den är mid waist men man kan dra ner dom lite så dom blir mer lågmidjade som på bilden. Dom är helt oanvända med prislapp kvar💓
Svarta spetsbyxor med bootcut - Säljer ett par svarta byxor i spets med blommigt mönster. Byxorna har låg midja och bootcut-snitt.
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.