Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Pepe jeans - gråa pepe jeans i modellen ”venus” som är väldigt lågmidjade. de är tyvärr för stora för mig men passar mig som är 167  i längden. det är straightleg, de är använda en del men utan defekter och skönt tyg, köpte de för 999 och säljer nu för 600!💓
Pepe jeans! - Helt nya och passar någon som har ca 34/36. Super fina och är straight och low Waist i modellen❤️ Innerbenssömmen är 83  Midjan är 37
Pepe Jeans - Säljer mina Pepe jeans, dem är i jätte fint skick och inte täcken på slitage. Säljer pga jag råkade köpa för stor storlek❤️ Köparen betalar frakt
Pepe jeans - Jättenajs pepe jeans!! Nypris 999kr
Pepe jeans - Snygga jeans från pepe i modell saturn, straight mid waist. Lappen är inte kvar men skulle säga att storleken är ca 27/34.  midja tvärsöver: 36cm, innerbenslängden: 82cm, hela längden: 104cm. Bra skick! Första 3 bilderna från nätet!
Pepe jeans - Gråa lågmidjade pepe jeans🤍(lånade bilder)
Pepe jeans - Säljer dessa fina lågmidjade jeans från pepe då de ej kommer till användning!🥰är köpte från Zalando och i storlek 25x32 och passar mig som brukar ha 34/36 i jeans!🤩🤩
Pepe jeans
Pepe jeans - 89

Pepe jeans

Storlek: 25/30
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Pepe Jeans
Färg: Gråa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå jeans ifrån zalando. Nypris 999kr säljer 450kr+frakt. I jätte bra skick.

Wilma_sellout
Wilma_sellout
(16)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Ljusblå bootcut jeans lågmidja - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och låg midja. Klassisk femficksmodell i mjukt denimtyg, perfekta till en avslappnad stil. Snygga att matcha med crop top eller hoodie.
alobha label everyday linnen pants  - Säljer ett par super fina slut sålda linne byxor från alobha label som inte kommer till användning längre, uppsydda hos skräddare så de passar mig perfekt som är 1,67💓💓💓lite slitningar på inre låret men inget som syns när man har på sig de🤗🤗 kom privat för bilder på de
Gråa mjukisbyxor/kostymbyxor - Snygga grå leggings med bootcut-modell och låg midja. De har en smickrande passform och är tillverkade i ett stretchigt material som sitter bekvämt. Perfekta till både chill och mer uppklädda outfits.
Cheap monday jeans  - Supersnygga cheap monday jeans köpta på weekday!💓26/30. Lite nötta längst nere se sista bild
Svarta kostymbyxor med bootcut - Är 160cm o längden passar perfekt. Aldrig använda
Ljusblå raka jeans med loose fit - Säljer ett par ljusblå jeans med rak passform och loose fit. Jeansen har klassisk femficksdesign, normal midja och är tillverkade i mjukt denimtyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Lågmidjade jeans - Säljer dessa lågmidjade jeans från Gina Tricot.
Svarta kostymbyxor från BikBok - Säljer ett par svarta kostymbyxor från BikBok i storlek 34. Byxorna har låg midja och är utsvängda/raka i benen. Passar i längden på mig som är 158 (lånade bilder!)