Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Gråa jeans med slits
Gråa jeans med slits  - 89 Gråa jeans med slits  - 90 Gråa jeans med slits  - 91

Gråa jeans med slits

Storlek: S/36
Kategori: Jeans & Byxor

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Väldigt snygga grå jeans med slits längst ner.

hildacavallin
hildacavallin
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gråa jeans med slits  - Jättefina gråa jeans med slits från Zara. Säljer dessa då de inte har kommit till användning. Skriv vid frågor❤️
Gråa jeans med slit  - Helt nya aldrig använda gråa jeans med slit !
gråa jeans med slits - jätte fina gråa jeans med slits, lite slitna nedtill (se bilderna)
Gråa ZARA jeans med slits  - Säljer några av mina favortjeans. Använder dock tyvärr inte de så mycket längre…Lite högre i midjan, men jag som inte tycker om höga midjor känner mig ändå bekväm i dom här. De har en lite tightare modell men med en slits nertill. Sitter som en smäck baktill😋
Gråa bootcut jeans med slits - Säljer ett par mörkgrå bootcut jeans med hög midja och råa kanter nertill. Jeansen har slits vid bensluten.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans med låg midja - Snygga blå bootcut jeans med låg midja och klassisk femficksdesign. Jeansen har en ljus tvätt och subtila slitningar framtill för en cool vintagekänsla. Perfekta för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Superfina vita low-waisted jeans - Esprit🤍 - Superfina vita low-waisted jeans från Esprit🤍 Rak modell med låg midja och stretch som ger en smickrande och bekväm passform. Jeansen är i mycket fint skick, helt utan skavanker, och jag skulle säga att de passar som XS.💕  De är ganska långa i benen, vilket är anledningen till att de inte passar mig så bra – på bilderna är de uppvikta (ej upplagda).                                      (Se sista bild för mått!)
Gina tricot jeans! - Jätte snygga populära jeans från Gina tricot. Jag har använt dem ganska få gånger och är nästan i perfekt skick. Pris går alltid att diskutera! 🥰
Blå bootcut jeans - Snygga bootcut jeans från replay. Köpta här på Plick, tjejen jag köpte av har sytt om jeansen och gjort hålen själv. Midjemått 36cm innebenslängd 79cm
Blå bootcut pepe jeans - Säljer ett par super snygga pepe jeans. Passar mig som brukar ha storlek 34/36 och jag är 165 cm lång💕
Alohaba Linnebyxor  - Säljer ett par vita linnebyxor med avslappnad passform och snörning i midjan. Byxorna har raka ben och är perfekta för sommarens alla dagar.
UNIK MISS ME KJOL - ÄLSKAR denna kjol men tyvärr använder jag ej den. Aldrig sätt denna modell säljas så den är väldigt unik, köpt vintage för några år sedan. Vill inte sälja men hoppas någon annan kan få användning för den mer än jag🙏(storlek W.30 , S skulle jag säga. Lågmidjad så midjan är 82cm. Och längd 29cm