Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Svarta byxor från Lindex
Svarta byxor från Lindex - 89 Svarta byxor från Lindex - 90 Svarta byxor från Lindex - 91 Svarta byxor från Lindex - 92 Svarta byxor från Lindex - 93

Svarta byxor från Lindex

Storlek: 158
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lindex
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Snygga svarta byxor från Lindex med en regular passform. Byxorna har en klassisk design med knappar och dragkedja. Perfekta för en stilren look.😄

Resellnest
Resellnest
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svarta byxor från Lindex - Snygga svarta byxor från Lindex i storlek 152. Tillverkade av 90% polyester och 10% elastan för en bekväm passform. Perfekta för en stilren look. De har även en justerbar midja.
Svarta byxor från Lindex - Snygga svarta byxor från Lindex i en klassisk design. De har en rak passform och är perfekta för en stilren look. Byxorna är tillverkade i ett bekvämt material och har en midwaist design.
Svarta byxor från Lindex - Säljer ett par svarta byxor från Lindex i storlek EUR 140. Byxorna har en elastisk midja och raka ben. Perfekta för en avslappnad stil.Längd på byxorna är 81cm
SVARTA BYXOR LINDEX - Lite hundhår på men jag kan tvätta den innan den skickas
Lindex svarta byxor - Ett par svarta jeans byxor som har inte blivit använt nån enda gång och har prislappen kvar.
Svarta raka byxor från Lindex - Svarta byxor från Lindex med klassisk femficksdesign och raka ben. Byxorna har normal passform och är tillverkade i ett mjukt material som ger en snygg look. Perfekta för dig som gillar stilrena och enkla plagg.
Svarta byxor från Lindex - Snygga svarta byxor från Lindex i en klassisk rak stil. Byxorna har en midwaist design och är perfekta för en stilren look. Tillverkade i ett bekvämt material som passar för olika tillfällen.
Svarta bootcut byxor från Lindex - Svarta byxor från Lindex med bootcut-modell och klassisk femficksdesign. Byxorna har normal passform och är tillverkade i ett mjukt material som ger en snygg siluett. Perfekta för dig som gillar en retrovibe och vill sticka ut lite extra.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Dry Vintage Nudie Jeans - Slim Fit - oooherregud vart ska jag ens börja, idag säljer jag mina personliga nudie tape teds i 31/32🤧 Med helt störda fades utöver kan jag lätt kalla dessa en av mina fetaste par brallor👏 Skulle säga att dessa sitter lite lösare än ett vanligt par tape teds så tveka inte på att fråga om bild med de på🫡
True religion jeans - Mörkblå jeans från True Religion i storlek 29, men är för små för mig som normalt är storlek 27(?) Skinny/slim i passform. Köpte på Plick men dom va tyvärr för små. Inga defekter. Skriv om du har frågor 🩷
Svarta lågmidjade bootcut kostymbyxor  - Säljer ett par svarta byxor med låg midja och bootcut-ben. Byxorna har två knappar framtill och är i ett stretchigt material. Storlek S från Nelly
Svarta Nudie jeans tight Terry  w30/32l - Det här är ett par slim fit-jeans från NUDIE  med smala ben hela vägen från lår till fot. Passformen är tajt men ser ändå naturlig ut och följer benen utan att se överdrivet tight ut. Midjan sitter normalt och bakfickorna är placerade ganska högt, vilket ger en snygg och ren siluett bakifrån.  Färgen är en mörkgrå/svarttvättad denim med lätt slitning och mjuka tvättskiftningar, ett måste i varje garderob PRISET KAN DISKUTERAS
Replay anbass  - Replay anbass jeans i super bra skick! Snygg färg samt passform! Vid minsta fundering kontakta oss ✔️
DONDUP GEORGE JEANS - Säljer dessa dondup jeans i storlek 32 använda fåtal gånger och i mycket fint skick (9/10), nypris 4000+ kr säljs för 1099 kr, hör av dig vid frågor eller om du vill ha fler bilder, slitningar gjorda i fabrik och väldigt sällsynt!
Vintage Replay Jeans - Säljer ett par blå Replay jeans med klassisk femficksdesign och snygga slitningar. Jeansen har raka ben och normal passform, med detaljerade sömmar och röd replay-logga på fickan. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men stilren look.
Crémevita Jacob Cohën Jeans 34 - Handgjorda italienska vita/beiga jeans ifrån Jacob Cohën, använda fast fortfarande i ganska bra skick! Dom är i storlek 34, kontakta för frågor och prisförslag✅