Alla kategorier > Mode > Kläder > Jeans & Byxor
Byxor från weekday
Byxor från weekday - 89 Byxor från weekday - 90 Byxor från weekday - 91

Byxor från weekday

Storlek: 34
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Weekday
Färg: Blå

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag säljer ett par Manchester byxor i ljusblått från weekday i storlek 34. Säljer för 149 kr + frakt. Köparen står för frakt själv. De är i fint skick.

Ebba Törngren
Ebba Törngren
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Weekday byxor - De populära arrow weekday byxorna. Är lågmidjade med en ljusblå tvätt! Jag är 166 och har klippt dem lite kortare i byxslutet, nu är de i samma längden som 30/32🙏🏼
Weekday byxor  - Används mycket men inga tydliga affekter
Weekday jeans byxor - Skitsnygga jeans från Weekday som passar mig som är en M
Weekday byxor - Ett par väldigt nya straight weekday jeans men dem är för små därför säljer jag, storlek 24/32 jag är 170 cm och de passar min längd. Ursprungs pris 500. Har i färgen beige/vit och andra färger jag säljer också så skriv
Weekday byxor  - Jeansen är använda ca 3 gånger. Nypris 500kr Extra High straight jeans
Weekday byxor - Nästan helt nya weekday byxor. De har blivit försmå för mig och jag behöver så sälja.  Köparen står för frakt❤️
Weekday byxor  - Dom är breda 30 och längd 30… dem är baggy. Skick 6/10 längst ner på byxorna är dem slitna och det är sytt på höger sida.
Andra annonser från Jeans & Byxor
Visa alla
Blå bootcut jeans - Snygga bootcut jeans från replay. Köpta här på Plick, tjejen jag köpte av har sytt om jeansen och gjort hålen själv. Midjemått 36cm innebenslängd 79cm
Lågmidjade LTB jeans med slitningar - Snygga lågmidjade svarta/grå jeans med slitningar från LTB. Modellen Valerie. Pris går att diskutera 💕Kontakta vid frågor/fler bilder ☺️
Weekday cheap monday Ljusblå bootcut jeans - Jeans från weekday cheapmonday, super snygga❤️
Lågmidjade flare kostymbyxor  - Midjemått: 36cm. Innerbenslängd: 73cm. (Storlek 34.) Kolla in min profil, följ för fler plagg🙌
lågmidjade hollister vintage byxor  - så fina gråa lågmidjade mjukisbyxor från hollister med raka ben, stl S💕 färgen blir lite konstig i ljuset på vissa bilder men syns bäst på första!
Ljusblå jeans från True Religion - Säljer ett par ljusblå jeans från True Religion med klassiska broderade bakfickor och knappdetaljer. Jeansen har en rak passform och är perfekta för dig som gillar en avslappnad stil.