Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Weekday jeans - Nästan helt nya weekday Lågmidjade jeans i den populära modellen arrow! Säljer pga att de inte passade mig. Fråga ifall ni vill ha fler bilder❤️ köpta för 550
Weekday jeans  - Säljer mina weekday jeans i modellen voyage. Passar perfekt på mig som är runt 165-170 cm
Weekday jeans - Jag säljer ett par väldigt snygga weekday jeans i modellen rowe. Dom har inga effekter, storlek 27/30. Priset kan diskuteras, hör av er vid frågor :)
Weekday jeans - Jätte fina perfekt midwaist jeans från weekday! Stolek 32 och dom är uppsprätta så passar nån som är ca 170❤️
Weekday jeans - Säljer dessa rail jeans från Weekday! Har använt de mycket, men de är fortfarande i bra skick, förutom att det är lite slitet längst ner på båda benen! Säljer pga de har blivit för små för mig! 🥰
Weekday jeans - Blåa Weekday jeans i modellen Space! Storlek står i bilden.
Weekday jeans - Sjukt cleana baggy jeans från Weekday. Helt nya endast provade.
Weekday jeans
Weekday jeans  - 89 Weekday jeans  - 90

Weekday jeans

Storlek: 38
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Weekday

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Lånad bild ) Weekday jeans i modellen skew! Favorit jeans som Tyvvär blivit för små för mig , dom formar sig jätte snyggt runt kroppen och är även vida vid venne , jätte snygga ! köpte nya för 600 kr ! Kan mötas eller frakta ! ❤️kan skicka bilder på Jenssen på om man vill!

Beatrice
Beatrice
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Juicy Couture mjukisbyxor - Ett par marinblå juicy couture mjukisbyxor. I ett mycket bra skick. Det är lågmidjade och har ett väldigt gulligt tryck på höften. Innerbens längd cirka 80cm. I storlek S men är mer åt xs hållet.
Jeans - Midjemått: 38cm rakt över, innerbenslängd: 81cm ❤️
Gröna bootcut byxor med fickor - Snygga gröna byxor med bootcut-modell och låg midja. Byxorna har fram- och bakfickor samt markerade sömmar längs benen. Perfekta för dig som gillar en retro vibe och vill ha något som sticker ut lite extra.
levi’s ljusblå jeans med hål - köpta för 1000kr 💗
True Religion jeans  - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut-snitt och låg midja. Jeansen har snygga broderade detaljer i orange och rosa på bakfickorna och längs sidorna. Materialet är klassisk jeans och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar statement-plagg med coola detaljer. Det är den dyrare varianten så nypris är 2400 🥰
Ljusblå Grace Bootcut jeans - Fina ljusblåa bootcut jeans från ”GRACE in LA” i storlek 28. Säljs pga att de är för stora och att de inte kommer till användning då💕. Hör av dig om du är intresserad!