Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Sequin kjolar
Sequin kjolar - 89 Sequin kjolar - 90 Sequin kjolar - 91

Sequin kjolar

Storlek: 36
Kategori: Kjolar
Märke: H&M
Färg: Lila

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

PRIS PER STYCK! Endast testade. Liknande kjol finns nu hos Zara för 600kr.

Paula
Paula
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kjol - Säljer min blommiga kjol då den tyvärr inte kommer till användning längre, lappen har jag tyvärr klippt bort men den är väldigt töjbar så skulle säga att den passar xs-m, vid fler frågor är det bara i skriva💖💕
Kjol - Jättegullig lila-svart kjol
kjol - super fin rutig kjol från hm som inte kommer till användning längre ❤️
Kjol - Jätte fin silkes kjol. Aldrig använd och nypriset var 400kr. Hög midjad modell. Säljer pga inte min storlek. Möts upp i Stockholm! Tryck ej på köp nu🩵
Kjol - Volang kjol från H&m i storlek 34
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol från Mango - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från Mango med slitna detaljer och fransar framtill. Kjolen har klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil. Säljer då den ej passar mig
True religon jeans kjol - Jeans kjol med midjemått ca 37 cm rakt över, hör av er vid frågor💕 ”passar flera storlekar xs/s främst”
Mönstrad volangkjol i gult och rött - Eftertraktad Kort kjol med flera volanger i ett färgstarkt paisleymönster i gult, rött och rosa.
Blå volangkjol från Superdry - Supersnygg blå kjol från Superdry med volangdetaljer och smockad midja. Mönstrade i olika blå toner och vita inslag, perfekta för sommarens alla äventyr. Lätta och luftiga med en loose passform och elastisk midja för extra komfort. Og pris 600kr.
Broderad kortkjol från Zara XS - Superfin kortkjol från Zara i vitt med färgglada broderier och spegeldekorationer. Kjolen har smockad midja, snörning med tofsar och blommigt mönster i rött, blått, gult och grönt. Perfekt för dig som gillar boho-vibes och detaljer!
Blå jeanskjol - Säljer en helt oanvänd blå jeanskjol från Gina Tricot i storlek XS. Kjolen är kort med slitna detaljer framtill. Klassisk med snygga bakfickor och knappstängning. Perfekt för dig som gillar en söta och fina kläder. Aldrig använd och säljer för att den inte kommer till användning. ☀️
Beige jeans kjol med shorts  - Skön beige jeanskjol. Super stretchiga och har shorts inuti.
Top och kjol set - Säljer en svart tight minikjol med enkel design. Kjolen har en kroppsnära passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Passar till många olika outfits.