Alla kategorier > Mode > Kläder > Kjolar
Volangkjol
Volangkjol - 89 Volangkjol - 90

Volangkjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Märke: Pull & Bear
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt volangkjol som aldrig är använd💕

Enya Persson
Enya Persson
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Volangkjol - Helt ny jeanskjol från pull and bear som har prislappen kvar!
Volangkjol  - Säljer min jätte fina volangkjol då den inte kommer till användning längre. Väldigt skön och bra i längden. Inga defekter💗
Volangkjol - Populär Volangkjol ifrån mango! Går att använda som topp också, storlek s❤️inga defekter
Volangkjol - Supersöt kortkjol med blått paisleymönster och inslag av rosa och lila. Kjolen har smock i midjan och volangdetaljer som ger en flowy känsla. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Volangkjol - Säljer min fina volangkjol eftersom ja inte tycker färgen passar mig❤️ inga defekter!!❤️ hör av er vid intresse
Andra annonser från Kjolar
Visa alla
Blå jeanskjol från H&M - Säljer en blå lågmidjad jeanskjol från HM med två fickor och dubbla silverknappar. Kjolen har klassisk denimlook med slitningar och kontrastsömmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trend sopad stil.
Mini skirt  - Första bilden är AI alltså inte min!!! Säljer en blå jeans minikjol med snygga detaljer! Kjolen är perfekt till sommaren och passar allt💝 den är ifrån music medicine🤗❣️ om man har frågor om midjemått eller liknande så är det bara att fråga🥰storlek xxs/xs! kjolen är avklippt nertill vid kanten!
Mörkblå plisserad jeanskjol Replay - Supersnygg mörkblå jeanskjol från Replay med plisserad nederkant och slitna detaljer. Kjolen har klassiska fem fickor, knappgylf och cool tvättad look. Perfekt för dig som vill ha en trendig och edgy stil. Storlek 170 men passar som xs/s. Sytt volangen dit själv
Korall jeanskjol från ONLY - Snygg rosa kort jeanskjol från ONLY med klassisk femficksdesign, bälteshällor och knappstängning fram. Kjolen har en rak passform och är tillverkad i mjuk bomull med lite stretch för extra komfort. Kameran kunde inte fånga upp färgen så bra men på bild 3 ser ni den bättre. Skriv för fler bilder!
Jeanskjol med volang - säljer denna fina kjol då den inte kommit till användning 💝passar mig som är en xs!!
Paljett kjol - Röd paljettkjol ❤️‍🔥❤️‍🔥💕💕🙌🏼🙌🏼storlek S
jeanskjol från True Religion - aldrig användt