Alla kategorier > Mode > Väskor > Handväskor
Ljusrosa quiltad handväska Guess
Ljusrosa quiltad handväska Guess - 0 Ljusrosa quiltad handväska Guess - 1 Ljusrosa quiltad handväska Guess - 2 Ljusrosa quiltad handväska Guess - 3

Ljusrosa quiltad handväska Guess

Storlek: large
Kategori: Handväskor
Märke: Guess
Färg: Rosa
Skick: Bra skick

350 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en ljusrosa quiltad handväska från Guess med silverfärgade metalldetaljer och dekorativa hängen i form av blad och blomma. Väskan har både handtag och avtagbar axelrem, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer.obbs finns en liten blå fläk från en penna men syns knappt!

Mmm
Mmm
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Gul handväska från Guess - Två snygga handväskor från Guess i en härlig gul färg. Ena väskan är quiltad med diamantmönster och silverdetaljer, den andra är slät med dragkedja. Båda har Guess-logga i metall och justerbara axelremmar, en i läder och en i kedja. Perfekt för att lyfta din outfit.
Taupe handväska från Guess - Stilren handväska från Guess i taupefärgat konstläder med guldfärgade detaljer och dragkedja framtill. Väskan är helt ny med prislapp och allt köpt för 155 euro vilket motsvarar 1700 ish
Ljusrosa handväska med gulddetaljer - Stilren ljusrosa handväska i fyrkantig modell med både handtag och avtagbar axelrem. Väskan har guldfärgade metalldetaljer och dragkedja. Tillverkad i slätt konstläder som ger en elegant look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och chic design.
Vit quiltad handväska från Chanel - Säljer en vit quiltad handväska från Chanel med klassiskt guldigt CC-spänne framtill. Äkta!!!
Chanel svart quiltad handväska - Säljer en klassisk svart quiltad handväska  med guldfärgade detaljer och kedjerem. Väskan har dubbla lock, ikonisk CC-logga framtill och insida i vinrött läder. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och lyxig accessoar.
Svart quiltad handväska Balenciaga - Snygg svart handväska från Balenciaga i quiltat läder med diagonal sömnad. Väskan har en stilren B-logga framtill och kedjehandtag i silverfärg.
Svart quiltad handväska  - Stilren svart handväska i quiltat skin med silverfärgad kedjerem. Väskan har en klassisk fyrkantig form och kommer med en matchande svart innerficka med dragkedja. Perfekt för dig som gillar en tidlös och trendig look. Ska vara riktig läder enligt butiken där jag köpte men jag kan inte garantera 100% känns som läder för mig. Den har en logo på framsidan, skriv för fler bilder
 svart quiltad handväska - Säljer en klassisk svart quiltad handväska med guldfärgade detaljer och kedjerem. Väskan har det ikoniska CC-spännet framtill och röd insida med präglad logga. Tillverkad i läder och har elegant, tidlös design.
Andra annonser från Handväskor
Visa alla
City bag dupe. - Säljer nu min rymliga och jättesnygga väska ifrån Boohoo köpt i slutet av 2024. Använd fåtal gånger och i bra skick. Köptes för ca 400kr. Kan skicka egna bilder, skriv privat! 🤩
Svart bucket väska från H&M - Säljer min hm väska som inte går att köpa längre. Använd men i skick som ny! Inga fläckar eller synliga effekter. Så sjukt fin och praktisk🩷🩷
Svart balenciaga liknande handväska i skinn - Cool svart handväska i glansigt skinn med silverfärgade metalldetaljer, dragkedja framtill och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och axelrem samt långa läderband som detaljer. Aldrig använd
Zadig & Voltaire - Min favorit väska under gymnasietiden! Får plats med dator och allt som behövs!!😍Den är välanvänd men fortfarande i väldigt bra skick så förvänta dig en väska du kan ha länge! Den har slitningar vid bottens kanter, vid handtagen (bild 3) och på några små ställen men knappt något som syns som ni kan se på bilderna🥰 i
Iouis Vuitton Väska  - Mer än bara en väska , det är en statement-piece. Ta din utstrålning till nästa nivå och låt alla blickar vändas mot dig.
Louis Vuitton Väska - Säljer en brun Louis Vuitton Pochette Métis handväska i klassiskt monogrammönster. Väskan har guldiga metalldetaljer, justerbar axelrem och flera fack inuti.
Hm väska - Oandvänd!
DM2319 Louis Vuitton Felice Pochette Flap Pouch - Hej har haft denna väska i ett litet tag nu och känner att jag vill gå vidare ifrån denna väska. Väskan är i väldigt fin skick och som ni ser följer även kvitto med i paketet och allt annat ni ser på bilderna