Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart quiltad handväska - Säljer en svart quiltad handväska med guldfärgad kedja och dekorativt handtag. Väskan har ett klassiskt CC-logo framtill och en dragkedja. Insidan är klarröd med spegel och fack. Perfekt för dig som vill ha något lyxigt och unikt.
Svart quiltad handväska  - Snygg svart quiltad handväska med guldfärgad kedja och tvinnat handtag i metall. Väskan har dragkedja upptill och klassisk CC-logga framtill. Perfekt accessoar för dig som vill ha något lyxigt och trendigt. Tillverkad i läder.
Svart quiltad handväska  - Snygg svart quiltad handväska med guldfärgad kedjerem och tvinnat handtag. Väskan har guldfärgad logga framtill, dragkedja och röd insida med spegel. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
Svart quiltad handväska  - Snygg svart quiltad handväska med guldfärgad kedja och flätat handtag. Väskan har ett klassiskt CC-logo framtill, dragkedja upptill och röd insida med spegel. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med ikonisk design.
svart quiltad handväska - Säljer en klassisk svart quiltad handväska. Är i väldigt bra skick
svart quiltad handväska - Snygg svart quiltad handväska med guldfärgad kedja och flätat handtag. Väskan har dragkedja, ikonisk CC-logga framtill och röd insida med spegel. Perfekt för dig som vill ha en lyxig accessoar med statement-detaljer.
Svart quiltad handväska - Säljer en klassisk svart quiltad handväska från med kedjerem i guld och ikonisk CC-logo på framsidan. Väskan är tillverkad i läder och har en elegant, tidlös design med lock och ficka på baksidan.
Svart quiltad handväska - Klassisk svart quiltad handväska med guldfärgad kedjerem och ikoniskt CC-spänne framtill. Väskan är tillverkad i läder och har en tidlös, elegant design som passar perfekt till alla outfits. Kedjan kan bäras både på axeln och crossbody.
Svart quiltad handväska
Svart quiltad handväska - 0

Svart quiltad handväska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke:
Skick: Nytt skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten svart quiltad handväska med guldfärgade detaljer och kedjerem. Väskan har det klassiska CC-logotypen framtill och dragkedja upptill. Tillverkad i läder med elegant rutmönster och stilren design.

James henry
James henry
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 monogram handväska - Snygg handväska i klassiskt brunt monogrammönster med guldiga detaljer och handtag i ljust läder. Väskan har en boxig form och levereras med dustbag och originalkartong. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Vit keps med monogram - Snygg vit keps med det klassiska GG-monogrammet över hela kepsen. På sidorna finns de ikoniska gröna och röda ränderna. Kepsen har böjd skärm och justerbar rem bak. Kommer med originalkartong och dustbag.
Dior Addict Eau Fraîche parfym 100ml - Dior Addict Eau Fraîche är en elegant parfym med fräsch och blommig doft. Flaskan är rektangulär i genomskinligt glas med rosa vätska och silverdetaljer. Kommer i originalförpackning med holografiska detaljer och tydlig Dior-logga.
Nike Air Max Plus vita sneakers - Säljer ett par helvita Nike Air Max Plus sneakers med ikoniska vågiga detaljer och synliga Air-enheter i sulan. Skorna har en sportig siluett, mesh- och syntetmaterial samt klassisk snörning. Perfekta för dig som gillar stilrena och trendiga sneakers.
Gucci beige GG canvas handväska - Snygg beige handväska från Gucci i klassiskt GG canvasmönster med bruna läderdetaljer och guldfärgad GG-logga. Väskan har en mjuk, avlång form och dragkedja upptill. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer med ikonisk design. OBS kommer utan band
Grön handväska med mönster - Snygg grön handväska med  ikoniska vita mönster och logga. Väskan har en mjuk, rektangulär form och är tillverkad i canvas med detaljer i läder. Kommer med en gul dustbag med Goyard Paris-tryck.
Liknande annonser
Visa alla