Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå handväska med dubbla fickor - Snygg grå handväska från Xhilaration i konstläder med två stora framfickor med dragkedja och spännen. Väskan har breda axelband med silverfärgade detaljer och en rektangulär form. Perfekt för dig som gillar praktiska och trendiga accessoarer.
Beige handväska med dubbla handtag i äkta läder.(kom med prisförslag!!) - Stilren beige handväska i mjukt material med rundad form och dubbla handtag. Väskan har dragkedja upptill och minimalistisk design utan synliga loggor. Perfekt för dig som gillar enkel och klassisk stil.
Ljusgul handväska med dubbla handtag - Trendig ljusgul handväska i slät konstläder med stilren, fyrkantig form och dubbla handtag. Väskan har minimalistisk design och dekorativa sömmar. Perfekt accessoar för att liva upp din outfit.
Grå handväska i mjukt material - Snygg grå handväska med två rejäla handtag och stilren design. Väskan är tillverkad i ett mjukt, matt material och har dekorativa sömmar framtill. Perfekt storlek för att bära med sig det viktigaste och passar till många olika outfits.
Grå handväska från Polène i läder - Snygg grå handväska från Polène i slätt, strukturerat läder. Väskan har två rejäla handtag och stilrena sömmar i kontrastfärg. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och modern design. Rymmer allt du behöver till dagen. Stone color, cyme mini original! Comes with box and dust bag
Grå handväska - Säljer en grå handväska i mjukt läder med både axelrem och flätat handtag. Väskan har en framficka med dragkedja, dekorativa nitar och långa läderdetaljer. Perfekt för dig som gillar en cool och tidlös look. Köptes för 800 kr
Grå handväska  - Grå handväska vintage
Grå handväska i mocka material  - Så snygg väska med magnetisk stängning. Skriv om du har några frågor! 😊
Grå handväska i skinn med dubbla handtag
Grå handväska i skinn med dubbla handtag - 0 Grå handväska i skinn med dubbla handtag - 1 Grå handväska i skinn med dubbla handtag - 2

Grå handväska i skinn med dubbla handtag

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Don Donna
Färg: Grå
Skick: Dåligt skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg grå handväska i skinn med dubbla handtag och silverfärgade detaljer. Väskan har en mjuk, rundad form och stängs med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits.

Isedeabags uf
Isedeabags uf
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla