Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat.
Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 0 Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 1 Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 2 Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 3 Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 4 Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat. - 5

Guldfärgad väska i formen av take out kartong för kinamat.

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Kate Spade
Färg: Guld
Skick: Nytt skick

2100 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Unik guld/ beige handväska i med röd pagodillustration på framsidan. Designen är i form av en klassisk take out kartong för kinamat. Väskan har guldfärgad kedjerem som kan användas kort, crossbody eller tas bort helt.Slät yta i konstläder. Perfekt för dig som vill sticka ut med en kreativ accessoar

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Tights Fendi - Tights med Fendilogga. ( ej äkta men top notch kvalitet) Inbygd trosa/shorts i nude. Tights, inte strumpbyxor.   Material: mesh Färg: nude Stl: S-M
Tröja Kenzo (äkta) - Tröja ftån kenzo med motiv. Svart/glittrig. Använd en eller två gånger.   Stl:M
Grå ryggsäck för husdjur - Snygg och praktisk grå ryggsäck för husdjur med bruna detaljer. Perfekt för att ta med din fyrbenta vän på äventyr. Ryggsäcken har en bekväm öppning och mesh för ventilation. Den har också justerbara remmar och flera fickor för extra förvaring. Från märket Kurgo.
Mörkblå axelbandslös klänning - Hm Sudio collection. Elegant mörkblå axelbandslös klänning med volangdetaljer. Klänningen har en lång och flödande design, perfekt för speciella tillfällen. Den är tillverkad i ett glansigt tungt material som ger en lyxig känsla.
Beige platåsandaler med logotyp GG Balenciaga  - Snygga beige platåsandaler med Balenciaga-logotyp på ovandelen och Gucci-mönster över hela skon. Stl 36, aldrig använda
Röda thigh high stövlar från Christian Louboutin - Lårhöga röda stövletter från "Christian Louboutin' med spetsig tå och hög klack. Skorna har en dragkedja på insidan för enkel på- och avtagning. Stl 36, aldrig använda.  Kommer med kartong mm
Färgglatt armband och örhängen med pärlor - "Gucci" set med armband och örhängen dekorerade med färgglada stenar och pärlor. Armbandet har en mix av blå, röda och gula stenar samt vita pärlor. Örhängena matchar med liknande stenar och en hängande pärla. Aldrig använt.
Guldarmband med nitar - Michael Kors - Två stilrena guldarmband med nitar från Michael Kors (äkta) Det ena armbandet har en smalare design med små nitar, medan det andra är bredare med större nitar. Passar en xs eller s.
Solglasögon med rosa linser från Ray-Ban - Solglasögon från Ray-Ban (äkta) med rosa linser och guldfärgade bågar. De har en unik geometrisk form som ger en modern look. Kommer med ett stilrent svart fodral för säker förvaring. Aldrig använda.
Turkosa solglasögon från Armani  - Snygga turkosa solglasögon från Armani (äkta) med spegelglas i röd-orange nyans. Bågarna har en transparent look och skiftar till brunt vid skalmarna. Aldrig använda
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →