Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa quiltad handväska - Söt ljusrosa handväska i quiltad design med guldfärgad kedja och spänne. Väskan har en mjuk, matt finish och ett elegant geometriskt mönster på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena accessoarer med en feminin touch.
Rosa quiltad handväska med kedjerem + en matchande plånbok  - Säljer en snygg liten handväska i ljusrosa med quiltat mönster och silvrig kedjerem. Väskan har oval form och dragkedja upptill. Matchande plånbok i samma färg och mönster ingår. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Rosa quiltad handväska med kedjerem - Säljer en ljusrosa handväska från Don Donna! 🩷köptes för ca 700kr men säljer för 550
Rosa quiltad handväska med kedjerem - Jättefin handväska från Don donna! Den är ljusrosa och har många bra praktiska egenskaper, 3 st fack varav 2 med dragkedja. Man kan även välja om man vill ha långt eller kort band. Den stängs med magneter och i helhet en väldigt praktisk väska! Fin skick förutom en liten missfärgning på baksidan men inget som syns om man inte kollar noga.
Ljusrosa- handväska - Stilren ljusrosa handväska från Guess med klassiskt monogrammönster och guldfärgade detaljer. Väskan har två rejäla handtag och en fyrkantig form som ger en chic look. Perfekt för dig som gillar eleganta accessoarer med logga.
Ljusrosa handväska med gulddetaljer - Söt ljusrosa handväska i strukturerat läder med bred axelrem och snygga guldfärgade detaljer, inklusive ett bi på locket. Väskan har svarta kanter och dekorativa nitar på sidorna. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.
Ljusrosa handväska med struktur - Söt ljusrosa handväska i boxig form med struktur som påminner om struts. Väskan har ett handtag upptill, lång axelrem och silverfärgad dragkedja. Perfekt för dig som gillar gulliga accessoarer och vill sticka ut lite extra.
Ljusrosa handväska från Valentino - Snygg ljusrosa handväska från Valentino i croco-mönstrat konstläder. Väskan har två handtag, avtagbar axelrem och guldfärgad logga framtill. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och trendig design.
Ljusrosa handväska med kedjerem
Ljusrosa handväska med kedjerem - 0

Ljusrosa handväska med kedjerem

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: Glitter
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ljusrosa handväska i mjukt konstläder med silverfärgad kedjerem och dekorativ kedjedetalj längs locket. Väskan har en stilren, fyrkantig form och passar perfekt för dig som gillar trendiga accessoarer.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Malene Birger väska - Säljer en Malene Birger väska Snygg axelväska i svart och beige med rutigt mönster och bred axelrem. Väskan har en fyrkantig form, lockstängning och detaljer i svart konstläder. Perfekt för dig som vill ha en unik accessoar med cool design.
Axelremsväska - Säljer en superfin axelremsväska i jeanstyg, med monogram, finns defekter så som fläckar (se bild 7) och sprucken insida (se bild 6)
Isabel marant skor - Säljer ett par svarta stövletter med kilklack och kardborreband. Skorna har en sportig design med detaljer i mocka och syntet, samt en brun sula. Perfekta för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Brun ärmlös topp med drapering - Snygg brun topp med draperad effekt och ärmlös design. Tunt och mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Mörkblå hoodie med magficka - En stilren mörkblå hoodie med huva och dragsnören. Hoodien har en stor magficka framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och casual look. Tillverkad i mjukt bomullsmaterial.
Blå hjärt-mönstrad blus - Söt blus från Holly & White med blå hjärtan på svart botten. Blusen har volangdetaljer vid halsen och knytband framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt material, perfekt för en trendig look. Långärmad modell.
Ljusblå omlottopp med knyt - Trendig ljusblå omlottopp med långa ärmar och snygg knytning framtill. Toppen har en djup v-ringning och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som sitter bekvämt på kroppen. Perfekt för att skapa en stilren och modern look.
Liknande annonser
Visa alla