Alla kategorier / Mode / Väskor / Handväskor
ATP väska
ATP väska - 0 ATP väska - 1 ATP väska - 2 ATP väska - 3 ATP väska - 4 ATP väska - 5 ATP väska - 6

ATP väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Handväskor
Märke: ATP
Färg: Svart
Skick: Bra skick

2200 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Svart ATP atelier väska i den stora/mellan modellen som heter Arezzo leather handbag. Nypris runt 5000. Hyfsat gott skick men använd, den har vissa defekter som några små repor och en lite större, samt att handtaget dippar lite, men de är inget man tänker på💕PRIS KAN DISKUTERAS!!

Ellen
Ellen
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Soft goat tröja - Tröja från soft goat i 100% cashmire ❤️
Blus - Intressekoll på denna supersöta blusen från & Other Stories i rosa. Den är lite skrynklig på bilderna men blir finare när den är strykt. Den har även två små fläckar kolla de två sista bilderna❤️många intresserade högsta bud på 210 just nu!
Chimi skidglasögon  - ❗️Intressekoll❗️ på mina chimi skidglasögon. Dem är i super skick förutom en liten repa som knappt syns. Jag har använt dem endast en semester därav i väldigt bra skick. Allt på bilden ingår. Nypris 1800kr. Skriv om ni har frågor eller vill ha fler bilder.❤️
Topp mango - Söt topp från mango som passar till allt❤️
Intimissimi  - Två t-shirts från intimissimi, en svart och en vit. 120kr styck❤️ båda för 220
Soft goat tröja - Fin tröja från soft goat i 100% cashmere. Fint skick förutom att den är lite nopprig och har en liten lagning (se tredje bilden) men inget man tänker på. Storlek L men passar mig som har xs / s.Ge prisförslag o skriv för fler bilder. ❤️
Zara tröja - Tröja från zara som jag klippt bort kragen från. Den liknar intimissimi tröjan lite🩷
By malina sky dress - Säljer denna jättesöta klänningen från by malina! Storlek M men passar mig som har s. Jättebra skick. Nypris 2800kr. Pris kan diskuteras. Byter gärna till en i vit🩷
Örhängen  - Säljer dessa supersöta örhängena ❤️
Valentino armband  - Säljer mitt beiga valentino armband med guldiga nitar. Självklart äkta. Det är slitet men det syns inte när man har på sig det. Nypris ca 2380 men eftersom det är slitet så säljer jag det billigt.❤️
Liknande annonser
Visa alla